Žmonių minia plūsta atsisveikinti su Anapilin iškeliavusiu Celine Dion vyru, prodiuseriu Rene Angeliliu

Celine Dion ir Rene Charlesas Angelilis (dešinėje) atsisveikina su Rene Angeliliu / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-22 09:15
Kanadoje artimieji, draugai ir gerbėjai atsisveikina su Anapilin iškeliavusiu dainininkės Celine Dion (47 m.) vyru, muzikos prodiuseriu Rene Angeliliu. Jo palaikai pašarvoti Monrealio Notre Dame bazilikoje, kur pora susituokė 1994-aisiais.

R.Angelilis buvo pašarvotas ketvirtadienį. Bazilikoje, prie altoriaus, pastatytas karstas su R.Angelilio palaikais.

Greta jo neatsitraukdama stovi C.Dion, asmeniškai priimanti kiekvieno atsisveikinti su Anapilin iškeliavusiu vyru užuojautą. 

Šarvojime pasirodė ir C.Dion motina, taip pat atvykusi palydėti žento į paskutinę kelionę.

Kaip rašo TMZ.com, atsisveikinimo su R.Angeliliu metu C.Dione laikosi tvirtai, tačiau jos veide, be abejonės, atsispindi liūdesys. Nors garsenybė iš visų jėgų stengiasi išlikti rami, kartais jai nepavyksta sutramdyti ašarų. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Atsisveikinti su R.Angeliliu į baziliką plūsta minios žmonių, greta įėjimo driekiasi eilė. Ant bazilikos sienos lauko pusėje kabo masyvus R.Angelilio portretas. 

Pakirto liga

Rene Angelilis mirė sausio 14-ąją savo namuose Las Vegase, jo gyvybė užgeso likus porai dienų iki 74-ojo gimtadienio.

Gerklės vėžys Rene Angeliliui buvo diagnozuotas 1998 metais. Iš pradžių atrodė, kad ligą pavyko įveikti, tačiau ji vėliau dar du kartus atsinaujino.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pernai jo sveikata itin pablogėjo. Celine Dion kuriam laikui buvo nutraukusi savo koncertinę veiklą, kad galėtų slaugyti sunkiai sergantį vyrą, tačiau rugpjūtį jis įkalbėjo ją grįžti į sceną. Gerokai sumažinusi darbų tempą Celine Dion koncertuodavo Las Vegase, tačiau vis tiek didžiąją savo laiko dalį skyrė vyrui.

Po mylimo vyro mirties našle tapusi Celine Dion atšaukė artimiausius savo koncertus Las Vegase. Kitas dainininkės koncertas numatytas vasario 23-iąją, kol kas apie jo atšaukimą arba nukėlimą nieko nepranešama.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai