ŽMONĖS tiesioginėje transliacijoje – Beata Tiškevič: „Vidinė laisvė prasideda nuo vieno žmogaus“

Beata Tiškevič kalba apie savo kygą „Vyvenimas” / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-23 15:31
„Dažniausiai žmonės ją perskaito per dvi dienas“, – apie knygą „Vyvenimas“ ir ten sudėtus gan asmeniškus pasakojimus kalba aktorė, rašytoja Beata Tiškevič. Vasario 23 dieną moteris lankėsi Vilniaus knygų mugėje, kur tiesioginės transliacijos metu pasakojo apie kūrybinį procesą ir asmeninius išgyvenimus.

Šiais metais ŽMONĖS keliasi į Vilniaus knygų mugę! Tiesioginės transliacijos feisbuke su populiariausių knygų autoriais, diskusijos ir specialūs žurnalo prenumeratos pasiūlymai kasdien. Iki susitikimo „Litexpo“ parodų rūmuose, zmones.lt portale ir feisbuke.B. Tiškevič, išleidusi jausmingą knygą, neneigia, kad visos istorijos, aprašytos „Vyvenime“ tarsi įvadas į jos asmenybę, paaiškinimas, kodėl jai šis pasaulis yra labai įdomus.

Gan asmeniška, kalbanti apie įvairius gyvenimo nuosmūkius knyga, skirta norintiems atrasti šviesą. Nes juk galų galiausiai tik ji atveria visas duris į sėkmę ir ramybę.

Beata neslepia – sau ji dažnai užduoda begalę klausimų, todėl vieną dieną ėmė ir sugalvojo, atsakymais ir dar neišspręstais galvosūkiais pasidalyti su visais.

„Prie knygos pavadinimo žmonės dažnai kimba, jiems sunku suprasti, kad galima kažką išrasti“, – juokiasi savo literatūrinio kūdikio pavadinimą aiškinanti autorė.

Anot Beatos, gyvenimas per daug sudėtingas žodis, juolab jos atveju net per daug rimtas. Pažvelgti į problemas kitaip – štai knygos „Vyvenimas“ siekis.

Naujoje knygoje yra visko, net keiksmažodžių. Pirmiausia dėl to, kad moteris nustatė štai tokias sąlygas – negalima keisti pavadinimo ir originalios kalbos.

Daugiau nežinomų faktų, įdomybių apie B. Tiškevič knygą ir linksmas pokalbis Zmones.lt feisbuko puslapyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai