Žmonės.lt tiesiogiai transliavo Egidijaus Rainio ir Lilijos Larionovos naujų kolekcijų pristatymus

Egidijaus Rainio ir Lilijos Larionovos naujos kolekcijos plakatas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Išsiilgę tokių madų šou, kokie vyksta mados sostinėse Milane, Niujorke, Paryžiuje ir Londone, kur pagrindinis dėmesys kreipiamas tik į dizainerių kūrinius ir talentą, galėjo džiaugtis – būtent tai penktadienio vakarą vyko Vilniuje. Dizaineriai Egidijus Rainys ir Lilija Larionova Teatro arenoje pristatė naujausią rudens ir žiemos 2015-2016 metų kolekciją.

Žmonės.lt skaitytojai turėjo išskirtinę galimybę stebėti tiesioginę renginio transliaciją. Nespėję to padaryti vėliau galės pamatyti specialų vaizdo įrašą.

„Pret-a-porter“ – dėvimosios mados kūrėjus Liliją Larionovą ir Egidijų Rainį bene dešimtmetį pamėgę tie, kurie vertina išskirtinumą, modernią klasiką, romantišką ar minimalistinę eleganciją. Šių dizainerių kūrybos braižas ir pačios kolekcijos skirtingi, tačiau yra ir juos abu aiškiai vienijančių dalykų – aukščiausia kokybė, geras skonis, besąlygiškas atsidavimas kūrybai ir ištikimiausiems klientams.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lilija Larionova ir Egidijus Rainys pristatė kolekcijas veržliai ir elegantiškai miesto moteriai

Naujausią rudens ir žiemos Lilijos Larionovos kolekciją sudaro  trisdešimt kūrinių: ilgi ir trumpesni paltai, švarkai, kelnės, sijonai, suknelės, palaidinės, kombinezonai, skirti stilingai nepriklausomai moteriai, kuri mėgsta jaustis nevaržomai ir lengvai skrieti miestų gatvėmis rytą ir vakarą kaip tikra niujorkietė.

Lilijos Larionovos 2015-2016 m. rudens-žiemos kolekcija (49 nuotr.)
+43

2015/2016 šaltojo sezono Egidijaus Rainio kolekciją sudaro trys dalys, nesunkiai viena nuo kitos atsiskiriančios spalviškai. Pirmoji dalis – kasdieniškesnė, ramių tonų, kaip pats dizaineris sako, lengva įžanga į visą kolekciją, kurį šįmet išties nemaža – keturiasdešimt penki modeliai. Joje dominuos vilna, mochiera, paltiniai audiniai. Toliau medžiagos lengvėja, pereinama prie įvairių rūšių šilko.

Egidijaus Rainio 2015-2016 m. rudens-žiemos kolekcija (67 nuotr.)
+61

Antroji šou dalis labiausiai turėtų sužavėti fatališkas damas, kurios dievina Egidijų už jo sugebėjimą atskleisti moteriškumą, drabužiu išmokyti moterį pabrėžti tai, ką ji turi geriausio. Šioje šou dalyje modeliai pristatys daugiausia juodos spalvos prašmatnius kūrinius, su kuriais dailiosios lyties atstovės drąsiai sužibėtų ant raudonojo kilimo pačiuose Kanuose. Iš tamsių spalvų gamos pereinama prie finalinės dalies. Čia drabužių kūrėjui atsistojusios ploja jo buvusios, esamos ir būsimos nuotakos: Egidijus Rainys ne vienerius metus gerbiamas už subtilias, laikui nepavaldžias, rafinuotoms jaunosioms kuriamas vestuvines sukneles.

Įvertinti naujausių modelių jau susirinko mados mylėtojai, tarp kurių – ir būrys meno, pramogų bei verslo pasaulio atstovų. Reginio nepraleido žinomi dizaineriai, stilistai, podiumo žvaigždės, aktoriai muzikantai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lilijos Larionovos ir Egidijaus Rainio kolekcija sudomino būrį pramogų pasaulio atstovų

Mados renginyje Lilija Larionova ir Egidijus Rainys svečiams nutiesė raudoną kilimą (60 nuotr.)
+54
Skaitykite daugiau