Žmonės.lt skaitytojai išrinko gražiausias pramogų pasaulio poras

Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė, Simona ir Jonas Nainiai, Deimantė Andriuškaitė ir Mario Cimarro / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-17 19:29
Žmonės.lt skaitytojai Valentino dienos proga buvo kviečiami išrinkti gražiausią Lietuvos garsenybių porą. Kelias dienas trukusioje apklausoje savo nuomonę išreiškė daugiau nei 16 tūkst. skaitytojų.

Iš viso rinkimuose dalyvavo 23 pramogų pasaulio poros. Tarp jų – muzikantai, aktoriai, radijo ir televizijos laidų vedėjai, prodiuseriai.

Daugiausia balsų šiemet surinko ir gražiausios poros titulą išlaikė Simonos ir Jono Nainių pora. Jiedu jau trečius metus iš eilės tapo balsavimo lyderiais. 

„Tikriausiai žmonės jaučia, kad mūsų jausmai – tikri, todėl ir balsuoja“, – dar seniau yra sakiusi S.Nainė.

„Exit“ nuotr.
„Exit“ nuotr.

Gražiausios poros rinkimuose šiemet sužibėjo ir didelio žiniasklaidos dėmesio sulaukusi telenovelės „Laukinukė“ žvaigždė Mario Cimarro ir jo sužadėtinė Deimantė Andriuškaitė. Ir nors ši pora Lietuvoje į viešumą iškilo vos prieš porą mėnesių, ji jau spėjo pelnyti Žmonės.lt skaitytojų simpatijas. Apklausos lyderiams Nainiams jie nusileido vos keliais balsais.

„Labai malonu, kad buvome vieni iš favoritų. Turbūt ne tik artimieji ir draugai, bet ir aplinkiniai pastebi mūsų emocinį ryšį ir meilę akyse“, – Žmonės.lt sakė D.Andriuškaitė.

Svarbu išsiaiškinti, išklausyti kito nuomonę, nes nesusikalbėjimas – viena dažniausių skyrybų priežasčių, – Žmonės.lt sakė Deimantė.

Pasak jos, Mario kilęs iš tvirtos šeimos, kurioje buvo stipriai puoselėjamos šeimos vertybės, didelis dėmesys buvo skiriamas moteriai. Deimantė džiaugiasi, kad šalia sužadėtinio gali jaustis ir dama, ir paprasta, kasdieniška mergina. „Jis mane myli visokią. O moterims svarbu jaustis saugioms ir mylimoms. Būtent taip ir jaučiuosi“, – sakė ji.

Kokia judviejų tvirtų santykių priežastis? „Vienas kito palaikymas ir saugojimas. Jeigu turime kokių nors problemų, jas sprendžiame ne pykčiais, o kalbėdamiesi vienas su kitu. Labai svarbu išsiaiškinti, išklausyti kito nuomonę, nes nesusikalbėjimas – viena dažniausių skyrybų priežasčių“, – pasakojo Deimantė.

„Exit“ nuotr.
„Exit“ nuotr.

Trečią vietą rinkimuose užėmė amžinu viengungiu laikytas Marijonas Mikutavičius ir jo mylimoji, stilistė Ieva Daugirdaitė.

Pastarieji metai kaip reikiant apvertė judviejų gyvenimus – vienas kitą įsimylėję Marijonas ir Ieva laukia ir šeimos pagausėjimo. Juos po kelių mėnesių turėtų aplankyti gandrai. 

„Exit“ nuotr.
„Exit“ nuotr.

Žmonės.lt skaitytojų išrinktas porų penketukas:

  1. Simona Jonas Nainiai (2413 balsai)
  2. Deimantė Andriuškaitė ir Mario Cimarro (2350 balsų)
  3. Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė (1699 balsai)
  4. Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas (1348 balsai)
  5. Justinas Jankevičius ir Justė Arlauskaitė-Jazzu (1227 balsai)

 Ar jūsų nuomonė sutampa su apklausos rezultatais? 

TAIP PAT SKAITYKITE: Valentino dieną išrinkite gražiausią pramogų pasaulio porą

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai