Žmonės.lt redakcijoje viešėję Vaidas Baumila ir Monika Linkytė vienas pas kitą svečiuose dar nebuvo

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė Žmonės.lt redakcijoje / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienį Žmonės.lt ir 15min.lt redakcijoje viešėjo šių metų Lietuvos atstovai „Eurovizijos“ konkurse – Vaidas Baumila ir Monika Linkytė. Tiesioginės vaizdo konferencijos metu dainininkai atsakė į skaitytojų klausimus.

Konferencijos įrašą žiūrėkite čia:

Žiūrėjau visas laidas, bet paskutinės – ne. Viskas čia jau buvo aišku, kai išrinko dainą. Nemanote, kad finalas jau buvo tik formalumas? Apskritai, ką galvojate apie tokią atrankos formulę? Ar ne logiškiau būtų pirmiau išrinkti atlikėją, o po to dainą jam? (Ina)

Vaidas: Kokia atrankos formulė buvo, tokia ir pasiryžome dalyvauti. Sutikome su taisyklėmis. Mes esame atėję kaip solo atlikėjai, todėl aš sakiau, kad tau – absurdas. Šis mūsų duetas sulipo ir prilipo. Kažkam gali patikti, kažkam – nepatikti, bet jos tokios buvo. Vieni verkia, šūkauja, kiti susikoncentruoja ties darbu ir daro tai, ką gali geriausiai.

Monika: Mums liko prisitaikyti prie situacijos. Negalvojau, kad čia viskas blogai. Eini, dalyvauti ir darai viską pagal tokias taisykles, kokios jos yra. Niekas nepasikeis, jei sėdėsi ir mąstysi, kaip viskas blogai.

Kaip manote, kuo buvote stipresni už Mią? Ar jums jos negaila, kad ji antrus metus antrą vietą užėmė? (Jurgita)

Monika: Aš suprantu, kad jai yra sunku. Tokioje situacijoje tikrai nemalonu atsidurti, jauti apmaudą. Tačiau yra sėkmės ir yra nesėkmės... 

Vaidas: Gaila. Matėsi, kad ji tikrai norėjo laimėti. Niekas manęs neklausė, kaip aš jaučiausi pernai dainuodamas dainą merginai, kurią noriu parklupdyti ant kelių.

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė lankėsi Žmonės.lt redakcijoje (16 nuotr.)
+10

Aš turiu ne klausimą, o pareiškimą. Nežinau, ką galvoti. Iš vienos pusės džiaugiuosi, kad jūs laimėjote, iš kitos nemanau, kad jūs laimėjote visiškai sąžiningai... Pirma, neaišku kodėl, bet jau vasario 19 dieną viename naujienų portale buvo paskelbta apie jūsų pergalę. Antra, jūs buvote du, o Mia viena. Manau, reikėjo leisti Miai pasikviesti ką nors sau į duetą, kodėl gi ne? Ir trečia, maždaug 15-20 min. finalo pabaigoje nebuvo galima balsuoti už Mią, tiesiog neleido, operatorės balsas paskambinus sakydavo, „numerio, kurį surinkote, nėra“, o tuo pačiu metu už jus balsuoti leido, balsai iškart užsiskaitė. Taigi, kaip sakiau, džiaugiuosi, kad jūs laimėjote, nes ši daina jums tiko labiau, o Miai ji nebuvo prie širdies. Norėčiau, kad pakomentuotumėte. (Juozas)

Vaidas: Kai kurie siuntė balsus už Monikos ir Vaido duetą, bet balsai taip pat neužsiskaitė. Tokia ponia Nijolė Baumilienė taip pat siuntė balsus už mūsų duetą ir jie irgi neužsiskaitė, bet ar dabar man pradėti rašyti skundus? Gavau daug žinučių apie tai, kaip buvo neužskaityti balsai už mus. Miai, o ir visiems kitiems, galiu pasakyti atvirai – jai buvo pasiūlyta dainuoti duetu su bet kuriuo dalyviu, kuriuo tik ji norėjo.

Netgi su Edgaru Lubiu, kas komentaruose buvo pabrėžiama. Jai buvo pasiūlyta dainuoti kartu, bet ji nesutiko. Galbūt tai yra kažkokia susireikšminimo problema, nežinau. Mes dainavome duetu, ji pasirinko dainuoti solo. Šiek tiek vargina apie tai mąstyti, bet kita vertus, man nusispjaut. Neverksim, nedūsausim ir ant kelių neklūpėsim (šypsosi).

Monika: Mes su Vaidu esam vieningos nuomonės. Aš irgi sulaukiau žinučių, kad už mus nepavyko balsuoti. Bet nėra net apie ką kalbėti.

Įdomu sužinoti, iš kur Monika Linkytė pirko savo suknelę? Ji tiesiog nuostabi. (Miglė)

Monika: Negaliu pasakyti, nes pati nežinau... Bet mane rengė stilistė Kristina Valančiūtė, taigi kreipkitės į ją, ji jums pasakys (šypsosi).

Vaidas: Aš irgi norėčiau padėkoti stilistėms, kurios dirbo su manimi. Tai Ieva ir Ūla – linkėjimai joms.

Monika, tai tos sagos atsisegė tyčia ar netyčia? Beje, graži krūtinė... (Renatas)

Monika: Tyčia! Čia tokios naujoviškos suknelės, kur reikia paspausti mygtuką ir atsisega. Sagos savaime plyšta tada, kada nori (juokiasi)!

Vaidas: Aš turėjau kišenėje mygtuką ir paspaudžiau jį pačiu tinkamiausiu metu (juokiasi). Mes su vaikinai aptariam visokius tokius dalykus. Monika yra labai moteriška, ji turi labai dideles gražias akis. Mes jos stilistei pasakėm: „Palik vieną sagą atsegtą.“ Bet ji paliko daugiau. Ačiū dievui, tai įvyko finalinio akordo metu, o ne anksčiau...

Klausimas Vaidui. O prieš dueto pasirodymą rodytas siužetas apie jus kokią turėjo potekstę? Ką reiškė, tavo, Vaidai, pasakymas, „nu aš jau čia kalbu, kaip nugalėtojas“ ir pakrizenimas, po to sekęs?.. (Skaitytojas)

Vaidas: Labai daug mūsų dialogų iškarpoma. Aš kalbėjau su Juozu Liesiu, o jis manęs klausinėjo kaip laimėtojo. Klausė, ką mes darysime Vienoje, o aš sakiau, kad mes dar nelaimėjom, kad neklaustų manęs kaip laimėtojo. Tada nusijuokiau. O sakinys buvo iškirptas ir liko tik kita dalis...

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė lankėsi Žmonės.lt redakcijoje / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Ar jaučiatės sąžiningai laimėję „Eurovizijos“ atranką? („Facebook“ vartotojas). Ar nesijaučiate galimybę atstovauti Lietuvai Eurovizijos konkurse laimėję nesąžiningai? Juk atrankoje dalyvavote kaip solistai, o finale patapote duetu. Taip pat priešpaskutinėje laidoje jums nepalankias dainas sudainavote prastai. Akivaizdu kad tai padarėte sąmoningai ir apskaičiuotais siekiant jas pašalinti iš konkurso. (Vaida) 

Monika: Taip, be abejo. Specialiai rodėme savo skonį, muzikinį išsilavinimą. Tiek man, tiek Vaidui yra priimtinas džiazo stilius dainose.

Vaidas: Monika čia kalba sarkastiškai, skaitytojai gali nesuprasti (šypsosi). Daina „Dangerous“ man nepatiko, ji buvo labai monotoniška. Atrodo, kad daina  buvo rašyta Rihannai jos karjeros pradžioje, ji atsisakė ir kažkas sugalvojo ją ištraukti iš stalčiaus. Ta daina buvo senamadiška, nemelodinga. Monika sukūrė akustinę versiją, aš – džiazo. Šis stilius man labai artimas.„Attention“ pernai aš taip pat sudainavau džiazo stiliuje, ji daug kam patiko. O šiemet sulaukiau pastabų, kad sugadinau dainą. Žmonės, apsiraminkit (juokiasi). Dainavau taip, kaip man patiko... Kiti sakė, kad iš visų trijų dainų tą vakarą šis pasirodymas buvo geriausias. O kalbant apie dainą „Right Way“... Sulaukiau laiško iš tos dainos kompozitoriaus, kuris sakė, kad tada ją atlikau geriausiai iš visų kartų, kai ją atlikau.

Sveiki. Man patinka jūsų pasirodymas ir manau, kad gerai pasirodysime „Eurovizijoje“. Bet daug kam kilo klausimas, kodėl Vaidas dainavo tik su Monika? Gal reikėjo pabandyti ir su Mia padainuoti? Gal būtų buvę dar geriau? Ar nebuvo kilusi tokia idėja? (Roberta)

Vaidas: Jau atsakiau į šį klausimą... Aš nenorėjau dainuoti su Mia.

 
Įrašas, kurį paskelbė Žmonės.

Kaip manot, kodėl į „Euroviziją“ neina jau gana daug muzikoje pasiekę žmonės? Juk ten amžiaus cenzas neribojamas. (Skaitytojas)

Vaidas: Ką reiškia muzikoje daug pasiekę žmonės? Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius, Viktoras Diawara, Saulius Urbonavičius, Arnoldas Lukošius... Jie jau buvo toje scenoje, jie yra daug pasiekę žmonės. Apie ką mes šnekam? Apie Egidijų Dragūną-Selą? Ta asmenybė tikrsiausiai niekada nedalyvaus „Eurovizijoje“, niekada nenorėtų. Mes irgi daug esame pasiekę, Monika pernai laimėjo Alos Pugačiovos premiją.

Nors dabar mūsų santykiai su Rytais yra aršūs, paneigti to, kad viename stipriausių konkursų pasaulyje ji užėmė ketvirtą vietą, negalime. Negalima vadinti jos muzikoje nenusipelniusiu žmogumi. Aš pats pabaigiau muzikos ir teatro mokslus Anglijoje, dalyvavau įvairiose miuziklų pastatymuose, esu laimėjęs du „Radiocentro“ apdovanojimą, „Vaikų balso apdovanojimą“, jei jau čia galima girtis. Leiskit man pasigirti (juokiasi).

Monika, kaip jauties pagaliau gavus galimybę atstovaut Lietuvai, po tiek kartų bandymų? (Giedrė)

Monika: Gerai jaučiuosi, o kaip kitaip? Nesureikšminu tų bandymų. „Eurovizijoje“ galima dalyvauti nuo 16 metų, būtent nuo tada ir pradėjau. Smagu, kad šiais metais su šita daina ir tokiame kontekste aš būsiu „Eurovizijoje“.

Monika ir Vaidai, gal dabar dar daugiau laiko kartu praleisit ne tik ant scenos? Kokie jūsų bendri pomėgiai? (Giedrė)

Monika: Abu mėgstame valgyti, abu mėgstame muziką. Ji turbūt mūsų mėgstamiausias pomėgis (šypsosi).

Vaidas: Aš labai gerbiu Moniką. Ji šešis metus siekė šito tikslo, atlaikė didelę kritikos laviną. Kiekvieną kartą atlaikė... Ji stiprus žmogus. Jai – 22 metai. Kas iš jūsų galėtų užlipti ant scenos ir šešis metus išgirsti „ne“? 

Ką planuojate paramos koncertui? (Giedrė)

Monika: Planuojame dainas... Apie jį dar nebuvo laiko pagalvoti. Bet šiomis dienomis pradėsime, bus derybos, ką parodyti. Stengsimės geriausius draugus pasirodyti.

Vaidas: Būtinai pakviesime Ruslaną Kirilkiną, Mią (juokiasi).

Ar planuojate dar įrašyti duetų? (Giedrė)

Vaidas: Nepaverskite mūsų Liveta ir Petru (šypsosi). Šis duetas susibūrė labai spontaniškai ir kilniam tikslui, atstovauti Lietuvai svarbiame konkurse, kuriame nenorėtume pasišiukšlinti. Dabar yra taip, o vėliau – žiūrėsime.

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė lankėsi Žmonės.lt redakcijoje / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Monika: „Ne“ nesakome, bet nesakome ir „taip“.

Sveiki, mane domina vienintelis klausimas, prašau atsakykite į jį. Labai džiaugiuosi, kad būtent ši daina ir būtent jūs nugalėjote. Sveikinimai. Tačiau visi, manau, pastebėjo, jog Vaido atliekama solo versija skiriasi nuo dueto versijos. Kurią iš jų žadate dainuoti Vienoje? Ar galbūt dar kažkiek keisite dainos aranžuotę? Manau, Vaido dainos originalas energingesnis. Ačiū už atsakymą, linkiu sėkmės ir visa Lietuva jus palaikysime! (Paulina)

Monika: Kol kas dar sunku kalbėti, per daug emocijų. Mes dar nesusigaudome realybėje.

Vaidas: Koncentruosimės į gerą dainos atlikimą, dainuosime taip, kad nebūtų gėda nei mums, nei mūsų besiklausantiems žmonėms.

Ką darysite su savo įvaizdžiu ir judesiais scenoje? (Skaitytojas)

Monika: Judėsime ir būsime su drabužiais (juokiasi). Kol kas gyvename emocijomis, džiaugiamės, laimės per kraštus... Man patinka ir lietuvių dizaineriai. 

Vaidas: Aš labai norėčiau dėvėti „Armani“ kostiumą (juokiasi).

Sakykite, kai nuvyksite į „Euroviziją“, kaip planuojate pavergti visos Europos žmonių širdis? Ką planuojate pakeisti, kad iškovotumėte 1 vietą? (Aurelija)

Vaidas: Ateisim va taip vat ir sakysime, kad pavergsime jūsų širdis (juokiasi). 

Monika: Dainą planuojame atlikti taip pat nuoširdžiai, kaip tai darėme Lietuvoje. Manau, kad tas nuoširdumas labiausiai ir žavi. Pastebėjau, kad pasauly trūksta paprastumo, nuoširdumo. Visi kažkokie susireikšminę, nepasakome vieni kitiems tiesos, nepasikalbame draugiškai... 

Vaidas: Žinai, kas tai yra? Tai kai žmogus galvoja, ką apie jį kitas žmogus galvoja. Jeigu tu su savimi esi šiame laike, tada nerūpi, kas ką apie tave galvoja. Kai moki su savimi susigyventi, tai ir su kitais susigyveni.

Monika moka šokti, per „Šok su manimi“ visai neblogai pasirodė. Gal ir Vaidą pamokys? (Austėja)

Vaidas: Jūs nematėte manęs šokančio! Studijų laikais praėjau baleto, kitokio šokio pamokas. Beje, irgi dalyvavau šokių šou, kurį laimėjo Romanovas. Šokis man tikrai nėra svetimas, bet kartais rumbos arba čiačios žingsnelių negalime įpinti į savo pasirodymus (juokiasi).

Ar nekilo mintis dainos užpildymui į sceną pasikviesti krūvą mažų angeliukų ir velniukų? (Žilvinas)

Vaidas: Taip! (juokiasi) O taip... Vieni sėdės ant vieno peties, kiti ant kito ir kuždės „bučiuok-nebučiuok“.

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė lankėsi Žmonės.lt redakcijoje / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Ar kursit dainos klipą? (Tomas)

Monika: Kalbėjome apie tai, kaip supratau, taip.

Sveiki, kokiu pseudonimu pasivadinsite „Eurovizijoje“? (Tomas)

Monika: Monvaidas... Vaimon? Monvai? Nors gal būsime savimi.

Vaidas: Aš gal pasirinksiu savo paso vardą ir būsime Vaidotas Baumila ir Monika Linkytė (šypsosi).

Kiek planuojate išleisti pinigų savo pasirodymui? Ar jus kas nors parems? (Anelė)

Vaidas: Anele, jei tu žiūrėsi kovo 7 d. mūsų tą paramos koncertėlį, tai suprask, o ir kiti supraskite, kad už viską, kas bus po šeštadienio, mokame patys. Viskas priklauso nuo mūsų... Tai skamba kaip nacionalinis dalykas, bet valstybė į šiuos dalykus nesikiša. Tam tikra parama gal ir būna, bet ji – simbolinė. Vien išleisti kelias sekundes dūmų, tarkime Donato Montvydo pasirodyme, kainuoja apie 10 tūkst. eurų. Patys galite suprasti, kiek kainuoja kokia nors švieselė...

Monika: Bet kviečiame žiūrovus prisidėti prie mūsų pasirodymo. Jie tai galės padaryti kovo 7 dieną. 

Kas kurs eurovizinius kostiumus? (Anelė) 

Monika: Mes esame nusižiūrėję ir pavardžių, ir dizainerių, bet dar neatskleisime.

O jeigu nepateksit į finalą, verksit? Dabar visi labai tikisi, kad pasiseks, kai tokios geros prognozės. (Odeta)

Monika: Ašarų nesuplanuosi. Jei nelaimėsime – apmaudas bus.

Manau, abu esate talentingi dainininkai ir džiaugiuosi, kad konkurse pasirodysite kartu. Bet žinant kad kartu dainuojate pirmą kartą, turbūt dar nespėjote „apsišlifuoti“? Kaip, pavyzdžiui, abu sutarsite dėl pasirodymo? O jeigu Monika norės vienaip, o Vaidas kitaip? (Asta)

Monika: Visada gali rasti kompromisą. Abu esame suaugę žmonės ir suvokiame, kad nėra taip, kad viskas gyvenime vyksta taip, kaip nori. Juk reikia taikytis prie kitų žmonių.

Vaidas: Be to, dirbame su nemaža komanda. Turėsime išklausyti daug kritikos ir pasiūlymų. Sprendimų metas dar tik ateina. Ambicijų ir susireikšminimo rodymas būtų mažvaikiškumo požymis... Nesusikalbėjimas būtų dueto pasmerkimas.

Kelintos vietos tikitės? (Laurynas)

Monika: Geros (šypsosi).

Kaip manote, ar jūsų pasirodymas patiks vaikams? Nes jie irgi mėgsta balsuoti. (Gabrielius)

Vaidas: Mano mažoji dukterėčia, nors nė velnio nesupranta angliškai, jau dainuoja. Ši daina patinka vaikams. Kiekviename iš mūsų yra mažas vaikas, kuris labai norėtų parodyti savo džiugesį. Ta daina kaip tik tokia... Ji šiek tiek naiviai, galbūt kiek kvailai paliečia širdies gelmes ir leidžia dainuoti kartu.

Aukštai vietai vien dainos nepakanka. Sėkmingi Eurovizijos pasirodymai dažnai turi kokį nors akcentą/detalę, pavyzdžiui Rybako smuikas, Dima Bilano čiuožėjas, Ukrainos (prieš kelis metus) smėlio piešinys, ar, be abejonės, Conchitos barzda. Panašu, kad jūsų pasirodyme tas akcentas gali būti bučinys. Klausimas – kaip planuojate jį pateikti, kad užsieniečiui žiūrovui jis įstrigtų panašiai kaip mano minėtos detalės? (Marius)

Monika: Manome, kad mūsų akcentas – paprastumas ir nuoširdumas. Ir tai yra didžiausias mūsų akcentas. „Eurovizija“ neturi recepto.

Vaidas: Ne visą laiką laimi atlikėjai, kurie turi kokį nors išskirtinį akcentą.

Nuo „LT United“ laikų nesidomėjau mūsų „Eurovizijos“ kandidatais, nes būdavo banalu. Tačiau ŠĮ KART, irgi visiškai nesekiau atrankos proceso, kol neperskaičiau spaudoje straipsnio apie duetą ir pamačiau, kaip energingai atliekamas kūrinys. Atsižvelgiant, kokį teigiamą emocinį užtaisą skleidžia THIS TIME – mes dešimtuke būsime. Ir pirmąkart balsavau. Prašau, atsakykite. Ar eterio metu kuriama romantika, simpatizavimas vienas kitam yra dirbtinis ar ne? (Deividas)

Vaidas: Negalima sakyti, kad dirbtinis. Be abejo, ant scenos mes esame aktoriai. Bet jei žmogus kažką realaus pajuto, vadinasi, gerai. Be abipusės simpatijos ir chemijos tai nepavyktų. Monika neprieštaraus, kad mes tikrai vienas kitam ant scenos jaučiame simpatiją. Mes vienas kitą gerbiame. Tai buvo suvaidinta, bet tai buvo nuoširdu.

Ar domitės kitų šalių atstovais? Kas šįmet jums patinka ir kas nepatinka? (Birutė)?

Monika: Šiandien išgirdome Latvijos atstovę, mums abiems labai patiko jos pasirodymas. Tai kažkas šiuolaikiško, naujo. Teigiamai įvertinome jos numerį.

Vaidas: Net estai – jų daina turi kaimietiškų garsų, bet ji – gera (šypsosi).

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė lankėsi Žmonės.lt redakcijoje / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Eurovizija“ toks keistas dalykas... Pastarieji metai rodo, kad reikia pasirodyti kuo kvailiau. Kad ir pernai, kai laimėjo Conchita... Ko jums reikia tame konkurse? Kodėl ten einat?

Vaidas: Labai nesąmoningas komentaras. Conchita sudainavo turbūt pačią geriausią dainą, tai yra aukštasis pilotažas. Nerealu, kaip taip vyras gali sudainuoti.

Vaidai, Jūs šiuo metu ne tik ruošiatės savo albumo pristatymo koncertams, bet ir esate pagrindinio vaidmens atlikėjas viename iš miuziklų Klaipėdos muzikiniame teatre. Dabar, žinoma, turėsite įtemptai ruoštis „Eurovizijai“. Ar spėsite visur? Ir ar pamatysime Jus premjeriniame pasirodyme miuzikle balandžio 11-ąją? Ačiū už atsakymą. Ir, žinoma, linkiu Jums su Monika pačios didžiausios sėkmės. (Danguolė Vaitkuvienė)

Vaidas: Linkėjimai, Danguole, atsiprašau, kad neatsakiau į jūsų paskutinius laiškus. Tikrai atsakysiu! Neturėjau laiko... Bet pati žinote, kad premjeroje dalyvausiu. Kviečiu visus apsilankyti Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre!

Sveiki, Vaidai ir Monika. Turbūt jei „Eurovizijoje“ dalyvautumėte po vieną, pasiruošti būtų lengviau, o dabar reikės daug derintis. Kaip atrodys jūsų repeticijos? Kaip dažnai dabar susitinkat? (Ivona)

Monika: Susitinkame dabar kasdien. Atrodo, kad viskas gausis savaime. Abu norime gero pasirodymo. Kai sieki savo tikslo, tai nekyla klausimų, kaip suderinti repeticijas, laiką, detales. Mums tai pavyks!

Vaidas: Mes esame savo srities profesionalai ir norime tą profesionalumą išreikšti scenoje Vienoje. Man pačiam įdomu, koks bus tas procesas. Tiesą sakant, jis dar neprasidėjo... Labai jo laukiu.

Sveiki, noriu užduoti klausimą Vaidui ir Monikai ar čia tiesa, kad tarp jūsų yra kažkas bendro? (Vaidilutė)

Vaidas: Taip, mes dainuojame duetu (juokiasi).

Norėčiau šių jaunuolių paklausti, kokius jūs mokslus baigę? (Vilija)

Monika: Aš dar nebaigiau mokslų, tebestudijuoju teisę.

Vaidas: Turiu magistro diplomą muzikinio teatro srityje. Baigiau universitetą netoli Londono, ten įgyjau savo diplomą.

Man labai įdomu, ar turite antras puses? Vaidas visur vis su kitom merginom, nors man gražiausiai jis atrodė su Stungyte. O Monika apie meiles visai nešneka. Tai kaip yra? Gal konkurso metu suprasite, kad iš tiesų esate vienas kitam skirti? (Ada)

Monika: Mūsų asmeninis gyvenimas yra mūsų asmeninis gyvenimas. Norime kai ką pasilikti ir sau, o ne išdalinti visiems.

Vaidas: Kodėl nepasilaikius kokios nors intrigos. Tai, kad aš suvaidinau su Stungyte, nereiškia, kad mes pora. Tai, kad pasibučiavau su Monika, nereiškia, kad mes pora. Šiuo metu aš merginos neturiu. Bet to nesuplanuosi, kartais trenkia, kaip žaibas iš giedro dangaus.

Kokie yra jūsų hobiai? Kad dainuot mokate žinom. (Martynas)

Vaidas: Mėgstu kompiuterinius žaidimus, skaityti knygas. Žaidžiu krepšinį, žaidžiu Vilniaus C lygoje. Sportuoju „Cross Fit“. Mėgstu keliones, daug keliauju. Planuoju pasiimti kuprinę ir nukeliauti Santiago keliu – 700 km pėsčiomis. 

Monika: Taip pat labai mėgstu skaityti knygas, radusi laiko stengiuosi tai daryti. Man pradėjo patikti šokiai, stengsiuosi atrasti laiko ir jiems. Norėčiau save tobulinti ne tik dainavime, bet ir scenos mene. Muzikinė karjera negali susidėti tik iš dainavimo. Norėtųsi išmokti harmonijos pagrindų, norėčiau geriau įvaldyti fortepijono meną.

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė lankėsi Žmonės.lt redakcijoje / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Vaidai, su kuo tu gyveni? Gal apsigyvensi pas Moniką? (Urtė)

Vaidas: Dabar gyvenu tarp Vilniaus ir Klaipėdos, teatras mums nuomoja butą. Galėčiau ir Gargžduose pas Monikos tėvus apsistoti (juokiasi). O Vilniuje... Irgi gyvenu. Ne pas Moniką. Tiesą sakant, Monika, tu niekada nepakvietei manęs į svečius (šypsosi).

Monika: Nepakviečiau į svečius...

Monika, esi labai graži mergina – man atrodai labai natūrali, ne taip kaip kitos, neprisiklijavus nieko. O kodėl nepasidarai nieko? Tiek daug dainininkių dabar pasididina krūtinę, pavyzdžiui. O Vaidas irgi juk darėsi operacijų... (Erika)

Vaidas: Kad Monikai jau nebėra ką ten didinti! (Juokiasi). Aš turėjau akių operaciją, nes labai blogai mačiau. Man buvo atlikta žandikaulio operacija, dėl sukandimo problemų. Gydytojas aiškiai pasakė, kad jos reikia tam, kad gyvenime galėčiau normaliai funkcionuoti.

Monika: Mes negalime sulyginti problemų, kai tu negali kažko daryti, ir kai tu tiesiog nori geriau atrodyti. Neplanuoju kol kas nieko daryti. Jei įsistatysiu dar didesnius papus, tai išsprogsim visi (juokiasi).

Austrijos sostinėje Vienoje jubiliejinė, 60-oji „Eurovizija“ skambės jau gegužės viduryje. Kad už Lietuvą konkurse dainuos V.Baumila ir M.Linkytė paaiškėjo vėlyvą šeštadienio vakarą, kai duetas laimėjo nacionalinę atranką

Atrankos finale V.Baumila ir M.Linkytė nurungė vienintelę varžovę – Viliją Pilibaitytę-Mią, ir iškovojo vietą didžiajame „Eurovizijos“ konkurse. Antrojo konkurso pusfinalio metu duetas atliks kompozitoriaus Vytauto Bikaus parašytą kantri stiliaus kūrinį „This Time“. 

TAIP PAT SKAITYKITE:
Į „Euroviziją“ Vienoje važiuos Vaidas Baumila ir Monika Linkytė

Netikėtai atsisegus suknelės sagoms Monikai Linkytei scenoje teko slėpti gilią iškirptę

Vaidas ir Monika „Eurovizijos“ scenoje žada „tūsą“: „Mes linksma tauta, tai ir parodykim“

Už „Eurovizijos“ borto likusi Mia: „Paskutines 15 minučių buvo blokuojami balsai“

Po „Eurovizijos“ finalo garsenybės linksminosi naktiniame klube

Skaitykite daugiau