„ŽMONĖS Knygos“: naujas internetinis knygynas kviečia atrasti vertingas knygas

„ŽMONĖS Knygos“ Vilniaus knygų mugėje.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-21 12:05
Geras knygas čia rasite lengviau – su tokiu pažadu startuoja naujas prekės ženklo „Žmonės“ projektas „ŽMONĖS Knygos“. Naujajame internetiniame knygyne skaitytojai galės rasti tik kruopščiai atrinktas, dėmesio vertas knygas.

Netradiciniai knygų pasiūlymai ir rekomendacijos, gerai žinomų tinklaraštininkų apžvalgos, kurios padės apsispręsti – visa tai žmonėms, mėgstantiems skaityti, siūlo „ŽMONĖS Knygos“ platforma internete.

Užsukite į naują knygyną internete www.zmonesknygos.lt.

„Pradėdami „ŽMONĖS Knygos“ mes dar kartą įrodome, kad tikime spausdintu žodžiu. Matome, kad žmonėms vis labiau reikia laiko sau, laiko be ekrano. Tikime, kad knygų leidybos ir pardavimo rinka Lietuvoje augs.

„ŽMONĖS Knygos“ Vilniaus knygų mugėje.
„ŽMONĖS Knygos“ Vilniaus knygų mugėje.

Matome daug sinergijų tarp mūsų jau turimų verslų ir naujojo projekto. Tarpusavyje gerai derės mūsų knygų platinimo prekybos tinkluose verslas, vykdomas įmonės „Medipresa“, žurnalas ir portalas „Žmonės“ bei kino teatras internete „ŽMONĖS Cinema“, – sako Tomas Balžekas, įmonės „Media bitės“ generalinis direktorius.

„Nuo šiol prekės ženklas „Žmonės“ vartotojams garantuos ne tik įdomiausias žmonių istorijas žurnale ar portale, geriausius kino filmus legalioje kino platformoje, bet ir geriausias viso pasaulio autorių knygas interneto knygyne. Visi mes žmonės, visi skaitome knygas. Skaitykime dažniau!“ – ragina T.Balžekas.

Startas Knygų mugėje

Internetinėje parduotuvėje „ŽMONĖS Knygos“ knygos bus klasifikuojamas ne tik pagal įprastus žanrus, tačiau skaitytojus nustebins unikaliais knygų sąrašais, kurie pagal pomėgius padės lengviau surasti norimas knygas.

Susipažinti su „ŽMONĖS Knygos“ išskirtinumu, įsigyti knygų pigiau ir iš pirmų lūpų išgirsti su „ŽMONĖS Knygos“ bendradarbiaujančių tinklaraštininkų rekomendacijas galima ir vykstančios Knygų mugės metu. „ŽMONĖS Knygos“ ieškokite 5-oje mugės salėje, stende 5.A03.

„ŽMONĖS Knygos“ – tai ne tik elektroninė knygų parduotuvė, tai – patogiausias įrankis išsirinkti tikrai gerą knygą. Tikrai tokią, kokios nori. „ŽMONĖS Knygos“ – tarsi žemėlapis, kuris padės nepasiklysti tarp knygų, nesuklaidins žanrų kratinyje, pasiūlys norimą literatūrinę kelionę“, – sako „ŽMONĖS Knygos“ turinio vadovė, tinklaraštininkė Nora Žaliūkė.

„ŽMONĖS Knygos“ Vilniaus knygų mugėje.
„ŽMONĖS Knygos“ Vilniaus knygų mugėje.

Knygų apžvalgas čia rašys gerai žinomi tinklaraštininkai – Nora Žaliūkė („Knygų dama“), Rasa Borodina („Rasa Rašo“), Ieva Visockienė („Perskaičiau“), Greta Brigita ir Elzė Kmitaitė („Juoda lentyna“).

Žemesnė kaina ir nemokamas pristatymas

„ŽMONĖS Knygos“ visada siūlys žemesnę knygų kainą ir visiškai nemokamą pristatymą registruotiems puslapio vartotojams.

Be to, perkantieji dvi knygas dovanų gaus filmą iš namų kino platformos „ŽMONĖS Cinema“.

Iš arčiau susipažinti su „ŽMONĖS Knygomis“ gali ir žurnalo „Žmonės“ prenumeratoriai. Prenumeruojantieji žurnalą 12 mėnesių gali išsirinkti dovanų vieną knygą iš specialiai prenumeratoriams atrinktos kolekcijos.

„ŽMONĖS Knygos“ papildo jau turimą įmonės „Media bitės“ prekės ženklų paketą: jam priklauso žurnalai „Žmonės“, „Laimė“, „Ji“, „Legendos“. portalas zmones.lt, „Media bitės“ taip pat valdo fotoagentūrą „ŽMONĖS Foto“, internetinę namų kino platformą „ŽMONĖS Cinema“, kino teatrą „Pasaka“, leidinių bei knygų platinimo įmonę „Medipresa“, interneto knygyną „Perku knygą“, internetinę gydytojų rezervacijos sistemą Manodaktaras.lt, portalą sveikas.lt bei internetinę veterinarų rezervacijos sistemą uodega.lt.

Užsukite www.zmonesknygos.lt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai