ŽMONĖS golfo turnyre – azartas, šypsenos ir saldus pergalės skonis

Antrasis ŽMONĖS golfo turnyras Europos centro golfo klube
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-07-09 10:17
Ko reikia geram laisvalaikiui? Galbūt vasariško sporto, gražios gamtos bei smagios kompanijos? O jei dar pridėtume truputį azarto? Būtent toks buvo antrasis ŽMONĖS golfo turnyras, kuris į Europos centro golfo klubą atviliojo šio sporto entuziastus.

Šypsenų netrūko, azartas tvyrojo ore, o pergalės ir dovanos džiugino nugalėtojus: prabangus „Fillmed“ apsauginis kremas nuo saulės užtikrins, kad kiekvieną ketvirtadienį iki pat vasaros pabaigos vyksiančių turnyrų metu oda bus pasirūpinta, tad beliks susitelkti tik į malonų žaidimą. 

Antrojo ŽMONĖS golfo turnyro akimirkas žiūrėkite nuotraukų galerijoje:

Vasaros sportai – tik su apsauga nuo saulės

Vasarą mėgaujantis įvairiausias sportais lauke, būtina nepamiršti pasirūpinti savo oda: ilgas buvimas saulėje gali itin pakenkti jos būklei, o augantys odos vėžio – melanomos – susirgimų skaičiai tik dar kartą patvirtina, kad būdami tiesioginiuose saulės spinduliuose privalome apsaugoti odą nuo žalingo jos poveikio.

Ne veltui golfo turnyre, kuris vyko po atviru dangumi, dalyviai apdovanoti išskirtiniu kremu „Fillmed“ SKIN PERFUSION E YOUTH 50 SUN CREAM  – tai stipri brandžios veido odos apsauga nuo saulės (UVA/UVB SPF50), kuri ilgam laikui stiprina odos barjerą ir suteikia matinį efektą.

Kasdienei apsaugai nuo saulės – Anti-age poveikis, koreguoja pigmentines dėmes, padeda pristabdyti tokių senėjimo požymių kaip odos sausumas ir smulkios raukšlelės išryškėjimą.

Vitaminas E tai stipri antioksidacinė, priešuždegiminė ir drėkinamoji medžiaga, blokuojanti laisvųjų radikalų poveikį odos ląstelėms, mažinanti UV spindulių daromą žalą.
Vitaminas B3 arba niacinamidas intensyviai regeneruoja odą, padeda išsaugoti jos vientisumą, apsaugo nuo žalingo UV spindulių poveikio.
SC-kompleksas – tai vandenį surišantis kompleksas, kuris padeda sukaupti dideles drėgmės atsargas bei ilgam laikui stiprina odos barjerą.
Sarkozinas reguliuoja odos sebumo išsiskyrimą bei suteikia matinį efektą.
Apsauga nuo UVA/UVB spindulių: sudėtyje esantys galingi filtrai apsaugo odą nuo žalingų saulės spindulių poveikio.

Specialisto patarimas: FILLMED SKIN PERFUSION E YOUTH 50 SUN CREAM Lietuvoje naudoti rekomenduojamas kovo-spalio mėn., nes šiuo periodu saulė yra pakankamai aktyvi ir daro neigiamą poveikį neapsaugotai veido odai.

Daugiau apie Fillmed rasite čia.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai