„Žmonės 2020“ raudonu kilimu žengė mokslo, verslo ir pramogų pasaulio žvaigždės

Apdovanojimų „Žmonės 2020“ svečiai / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-23 18:43
Iškilmingą apdovanojimų „Žmonės 2020“ vakarą į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą svečiai rinkosi pasveikinti tų, kurie praėjusiais metais savo darbais ir pasiekimais garsino Lietuvos vardą.

Kviestinė publika įsiamžino prie sienelės, kuri siejosi su apdovanojimų „Nerkime giliau“ tema.

Į renginį atvyko ryškiausi muzikos, scenos, verslo ir sporto veidai. Ant raudono kilimo buvo galima sutikti apdovanojimų komisijos narius: „Vinted“ steigėją Mildą Mitkutę, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorių Dalių Misiūną, krepšinio trenerį Joną Kazlauską, „Kaunas 2022“ vadovę Virginiją Vitkienę, Lietuvos teatro ir kino aktorių Vytautą Anužį, operos solistą Merūną Vitulskį, LNK televizijos laidų vedėją Gintarą Deksnį.

Į iškilmingą ceremoniją susirinko meno, verslo, politikos bei pramogų pasaulio atstovai: Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius su žmona Agne, režisierė Dalia Ibelhauptaitė, aktorius Rolandas Kazlas su žmona Sigita, tapytojas Vilmantas Marcinkevičius, aktorės Gražina Baikštytė, Ineta Stasiulytė, Aušra Štukytė, pasaulinio garso modelis Edita Vilkevičiūtė, socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino su broliu Antonio, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė, prodiuseris Leonas Somovas, dainininkas Alanas Chošnau, komikas bei aktorius Mantas Stonkus, televizijos laidų vedėjas Rolandas Mackevičius, verslininkas Vladas Lašas, verslininkė Monika Čereškaitė ir būrys kitų.

Svečiai buvo kviečiami pasimėgauti „Taurakalnio“ pagamintomis gardžiomis vaišėmis bei įsiamžinti „ŽMONĖS Foto“ studijoje, kurią įrengti padėjo baldų gamintojai „Lauksva“ ir renginių dekoratoriai „Kandeliabrai event design“.

„Išrinkti geriausius – visada šiek tiek klastinga užduotis, nepaisant to, kad turime labai aiškius vertinimo kriterijus. Norime išskirti žmones, kurie savo idėjomis, vertybėmis ar veikla daro įtaką mūsų kasdieniams pasirinkimams, keičia požiūrį į gyvenimą. Išrinkti verčiausius – nelengva. Ypač, kai veiklos sričių tiek daug, o nominantai – geresni vieni už kitus. Bet drauge su skaitytojais, žiūrovais ir pripažintų autoritetų komisija vis tiek suradome geriausius iš geriausiųjų“, – dar prieš renginį sakė žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė.

TAIP PAT skaitykite: Iškilminga „Žmonės 2020“ ceremonija: apdovanotos ryškiausios metų asmenybės

Temos:
Žmonės 2020

Naujausi straipsniai