„Žmonės 2020“ nominacija Metų Mylimiausias žmogus: Laura Aleksandravičė apžvelgia pretendentus

Dovilė Filmanavičiūtė ir Laura Aleksandravičė/ Redos Mickevičiūtės ir Tautvydo Stuko/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-08 20:06
Apdovanojimai „Žmonės 2020“ šiais metais kviečia nerti giliau, todėl išskirtinį dėmesį skiria kiekvienam nominantui. Nuo sausio 3 iki pat sausio 10 dienos „Žmonės“ feisbuko paskyroje bus kalbinami „Žmonės 2020“ komisijos nariai ir praėjusių metų nominacijų laimėtojai. Aptarsime nominantus, išskirsime ryškiausius pasiekimus ir jų darbų reikšmę Lietuvai.

Internetinės apdovanojimų transliacijos vedėjų rolės patikėtos komunikacijos specialistei, kūrybininkei Dovilei Filmanavičiūtei, tinklaraštininkei ir knygos „Tavo geriausia draugė“ autorei Simonai Burbaitei bei žinomam renginių vedėjui Žygimantui Stakėnui.

Apie Metų mylimiausio žmogaus nominaciją ir pretendentus gauti šį apdovanojimą kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė kalbina influencerių marketingo agentūros influenceriai.lt įkūrėją Laurą Aleksandravičę, kurios agentūra atstovavo ir praėjusiais metais Mylimiausio žmogaus titulą iškovojusį Naglį Bierancą.

Šiemet vienas žmogus buvo ypatingai aktyvus socialiniuose tinkluose. Žmonės.lt skaitytojai jį milžiniškais kiekiais siūlė šiai nominacijai. Net nežinau, ar dar yra šansų kam nors iš jo šį apdovanojimą atimti – kalbu apie Alytaus merą Nerijų Cesiulį, kuris darė titanišką darbą su gelbėtojais bei ugniagesiais ir rūpinosi, kad Alytuje būtų numalšinta viena žiauriausių nepriklausomos Lietuvos istorijoje katastrofų. Be to, kad jis darė didvyrišką darbą, Nerijus buvo ir labai ryškus, bendraudamas su Alytaus gyventojais bei su visa plačiąja visuomene. Kaip manai, ar Nerijus Cesiulis buvo pastebėtas būtent dėl savo komunikacijos socialiniuose tinkluose ar, kaip šios srities profesionalė, turi kitų pastebėjimų?

Manau, kad Nerijus vienareikšmiškai šiai dienai yra toks žinomas būtent socialinių tinklų dėka, jeigu jis ten būtų tylėjęs, o apie jo didvyrišką darbą būtų kalbėjusi tik televizija arba žiniasklaida – tokio efekto šią dieną feisbuke mes tikrai neturėtumėme.

Tas efektas feisbuke buvo pasiektas dėka jo tikroviškų, laiku daromų išsamių ir tikrai labai aštrialiežuviškų, nebijančių pašiepti tam tikras valdžios institucijas, reportažų. Gebėjimas tą situaciją pristatyti ne tik miesto gyventojams, bet ir plačiajai visuomenei iššsaukė būtent tokį fenomeną, kokį mes matome šiandien. Jeigu pasižiūrėtume, iki tos lemtingosios spalio 16-os dienos, meras taip pat buvo aktyvus socialiniuose tinkluose, tačiau jo įrašai pasiekdavo gerokai mažesnę auditoriją, būdavo mažiau įtraukiantys. Nerijus dabar puikiai išnaudoja savo socialinius tinklus tolimesnei komunikacijai su savo rinkėjais ir visa visuomene. Net sunku įsivaizduoti, kada jis tuos įrašus rašydavo, kai visas dienas jis leisdavo gaisravietėje. 

Aktorė, televizijos laidų vedėja, mama ir labai mėgstama persona socialiniuose tinkluose, Indrė Stonkuvienė, jau keletą metų iš eilės vis figūruoja mylimiausių influencerių, nuomonės formuotojų ir tiesiog žinomų žmonių sąrašuose. Šiais metais Indrė turbūt labiausiai didžiuojasi savo iniciatyva „Moterų pasaulyje“, kuri yra ne tik puiki proga moterims susiburti ir gerai praleisti laiką, bet tuo pačiu ir palaikyti socialiai jautresnes moteris, padėti joms įgyvendinti išsvajotus, tačiau nepasiektus tikslus. Kaip manai, kodėl Indrė galėtų būti įvardyta kaip viena iš tų, kurie šiais metais galėtų Nacionaliniame operos ir baleto teatre atsiimti Metų mylimiausio žmogaus statulėlę?

Iš tiesų Indrė nominuota yra jau antrą kartą ir tai parodo jos sekėjų meilę bei jos veiklos prasmę. Labai teisingai pastebėjai, kad Indrė šiemet ypatingai daug dėmesio skyrė socialinei veiklai, moterų susibūrimams. Svarbu paminėti, kad ji tai darė ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir gyvuose susitikimuose, o tai ją dar labiau priartino prie sekėjų auditorijos. Indrė taip patinka žmonėms todėl, kad ji yra itin artima, neturi barjero, bendraudama su sekėjais, nevengia dalytis kasdienybės akimirkomis ir, žinoma, puikiai įsitraukia į socialinių tinklų gyvenimą.

Trečiasis nominantas, pretenduojantis laimėti Metų mylimiausio titulą - Naglis Bierancas, kuris pernai jau tapo tuo, už kurį daugiausiai kartų balsavo Žmonės.lt skaitytojai ir žiūrovai. Žmonės jį taip myli dėl atvirumo: Naglis atvirai dalijasi savo kasdienybe, nevengia kalbėti apie savotiškus visuomenės skaudulius, kuriuose mums dažnai tolerancijos vis dar stinga. Kokie buvo Naglio Bieranco 2019-ieji?

Praėjusių metų Mylimiausio žmogaus laimėjimas ir titulas Nagliui reiškė labai daug. Jis be galo džiaugėsi ir didžiavosi, jam tai buvo vienas didžiausių pasiekimų ir atrodė, kad tai jo, kaip influencerio ir visuomenės veikėjo, viršūnė. Tačiau šiais metais jis tapo dar populiaresnis ir dar labiau mylimas žmonių. Jo metai buvo sunkūs, intensyvūs, įvairūs – jis išleido knygą, kurioje sudėjo tam tikrą savo patirtį, debiutavo naujame amplua televizijoje, šokių projekte. Jam tai beprotiškai patiko, nes šokių projektas sujungė kelias Naglio aistras į vieną – šokius ir buvimą šviesoje, dėmesio centre. Naglis tikrai įprasmino pernai per „Žmonių“ apdovanojimus pasakytą frazę: „Už laisvę gyventi ir už laisvę mylėti“. Tomis vertybėmis jis sėkmingai vadovavosi visais 2019-aisiais.

Metų mylimiausio žmogaus nominacijos pretendentė yra ir Simona Nainė. Niekam ne paslaptis, kad ji pusę savo gyvenimo praleido scenoje, ką tik sudalyvavo itin populiariame televizijos šokių projekte. Simoną galėčiau apibūdinti kaip labai sunkiai dirbančią, bet labai kuklią ir šiltą asmenybę. Manau, kad man pritartų ir dalis jos sekėjų, o kaip tau atrodo, kur jos paslaptis?

Simona visiškai neseniai perkopė 200 tūkst. sekėjų ribą instagrame. Žinoma, prie to ženkliai prisidėjo ir minėtas šokių projektas, tačiau žmonės ją myli ne tik už nesuvaidintas, kasdienes akimirkas, neretušuotas ir nenugludintas nuotraukas, o ir už tikrą gyvenimą. Su sekėjais ji palaiko labai artimą ryšį. Jeigu pastebėtumėte, ji visuomet atsako į komentarus – šiandien tai jau reta ir labai gražu, turint tokį kiekį sekėjų. Akimirkos, kurioms žmonės rodo daugiausiai meilės, yra tos, kai ji būna su Jonu ar savo šuniukais. Ji parodo idilišką šeimos gyvenimą, su kuriuo visi žmonės nori tapatintis.

Paminkėk po keletą kertinių raktažodžių apie Simoną, Naglį, Nerijų ir Indrę.

Kadangi pradėjome nuo Nerijaus, tai norėčiau pasakyti, kad man jis yra drąsa ir aštrus liežuvis, Simona – šokiai, šunys ir šeima, pagalvojus apie Naglį, pirma mintis kyla – laisvė gyventi ir laisvė mylėti, tai yra jo devizas. O apie Indrę – koja (jos sekėjai supras) ir kava. 

Visą pokalbį žiūrėkite vaizdo įraše:

Laidas žiūrėkite „Žmonės“ feisbuko paskyroje:

Sausio 9 d. (ketvirtadienis), 20 val. pokalbis apie Metų muzikos nominantus.
Sausio 10 d. (penktadienis), 15 val. pokalbis apie Metų žmogaus nominaciją, kurią renka ir skelbia žurnalo „Žmonės” redakcija.

Kiekvienos laidos metu turime paruošę dovanų ir žiūrovams – galės laimėti vieną iš prizų:

- prancūzų prekės ženklo LAZARTIK botaniškos ir veganinės plaukų priežiūros rinkinį.

- VILNIUS ir SOSTINĖS saldainių dežutes, papuoštas dailininko Rimo Valeikio iliustracijomis.

- FIELMANN dovaną – PRADA akinių dėklą ir 50 Eur dovaną naujiems akiniams įsigyti.

- ESTHEDERM ląstelinio vandens miglą ir veido kremą su hialurono rūgštimi.

- Gurmanišką L‘OR skrudintų pupelių maltą kavą.

- Žurnalo ŽMONĖS metinę prenumeratą su elektronine žurnalo versija ir 110 filmų kolekcija iš namų kino platformos „ŽMONĖS Cinema“.

- Geriamą kolageną DIAS FORTE  ir maisto papildą grožiui DIAS BEAUTY.

Apdovanojimai „Žmonės 2020“ įvyks sausio 23 dieną, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir bus tiesiogiai transliuojami LNK televizijos eteryje. Čia bus apdovanoti tie, kurie pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie šalies vardo garsinimo, kūrė bei savo darbais turtino, švietė ar keitė visuomenę mokslo, verslo, kultūros, sporto, muzikos ir scenos srityse.

Apdovanojimų metu bus teikiamos iš viso aštuonios nominacijos: „Mylimiausias žmogus“, kurį rinks tik skaitytojai ir žiūrovai, taip pat „Metų sporto žmogus“, „Metų verslo žmogus“, „Metų kultūros žmogus“, „Metų mokslo žmogus“, „Metų muzikos žmogus“, „Metų scenos žmogus“ bei „Metų žmogus“.

Balsuoti galite iki sausio 10 dienos čia.

Apdovanojimus „Žmonės 2020“ pristato žurnalas ŽMONĖS ir LNK TV.

Naujausi straipsniai