„Žmonės 2020“: Metų verslo žmogumi pretenduojantis tapti Rimvydas Širvinskas

Rimvydas Širvinskas-Makalius
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-26 11:18
Rimvydas ŠIRVINSKAS (29) nė nebesiginčija, kai gavęs laišką ar kvietimą į renginį vietoj savo pavardės išvysta įrašytą Makaliaus pseudonimą. Jis jau dešimt metų yra Makalius – sėkmės lydimas verslininkas, dievinantis keliones ir išmokęs lietuvius nebrangiai skraidyti.

Dar būdamas moksleivis Rimvydas pradėjo rašyti kelionių tinklaraštį: žmonės susidomėjo jo siūlomais pigiais skrydžiais, ėmė klausti patarimų, prašė organizuoti jiems keliones.

2011-aisiais vaikinas įkūrė savo įmonę, ir laikui bėgant ši išaugo iki puikaus kelionių organizatoriaus. Atsakingą verslą skatinantis Rimvydas ne tik pradėjo siūlyti keliones turintiems judėjimo negalią, bet ir kartkartėmis dovanoja nepamirštamus kelionių įspūdžius pažeidžiamiausiems – žmonėms su negalia bei vaikams iš socialiai remtinų šeimų.

Šiandien Rimvydas yra gerbiama asmenybė turizmo versle – ir pavyzdys jauniems žmonėms, kad daug ir sunkiai dirbant įmanoma viską pasiekti.

„ŽMONĖS 2020“ APDOVANOJIMAI: SAVO BALSĄ UŽ RIMVYDĄ ŠIRVINSKĄ GALITE ATIDUOTI ČIA.

Metų verslo žmogumi „Žmonės 2020“ apdovanojimuose taip pat pretenduoja tapti verslininkai Vladas Lašas, Marius Jakulis Jason ir Robotikos akademijos įkūrėjai Kristijonas Vasiliauskas bei Džiugas Lukas Eidukas.

Naujausi straipsniai