„Žmonės 2020“: Metų sporto žmogumi už nepalaužiamą stiprybę pretenduojantis tapti Danas Rapšys

Danas Rapšys
Šaltinis: Žmonės
AA

Geriausias Lietuvos plaukikas Danas RAPŠYS (24) – panevėžietis, plaukti pradėjęs dar vaikų darželyje. Tai, kad Panevėžys neturi 50 metrų ilgio baseino, sportininkui nepasirodė kliūtis: trenerės Inos Paipelienės auklėtinis tapo Europos ir pasaulio čempionu, o 2019-aisiais jam ant galvos pasipylė tikras medalių lietus.

Beveik be poilsio tarptautinėse varžybose dalyvaujančio ir tvirtai savo tikslo siekiančio Dano nesustabdo jokie psichologiniai barjerai. Pietų Korėjoje vykusiame pasaulio čempionate sportininkui per plauką nepasisekė: Rapšys laimėjo auksą, bet dėl nežymaus krustelėjimo prieš startą galiausiai buvo diskvalifikuotas.

Tai jo nepalaužė: pasaulio plaukimo taurės varžybose lietuvis sugebėjo iškovoti net aštuoniolika medalių – keturiolika aukso ir keturis sidabro. Visuose etapuose jis laimėjo 200 ir 400 metrų plaukimus laisvuoju stiliumi ir įsitvirtino antroje vietoje tarp visų pasaulio taurės vyrų plaukikų.

„ŽMONĖS 2020“ APDOVANOJIMAI: SAVO BALSĄ UŽ DANĄ RAPŠĮ GALITE ATIDUOTI ČIA.

Metų sporto žmogumi „Žmonės 2020“ apdovanojimuose taip pat pretenduoja tapti mišriųjų kovos menų (MMA) kovotoja Rose Namajūnas, krepšininkas Domantas Sabonis ir kikboksininkas Sergejus Maslobojevas.

„Žmonės 2020“ apdovanojimai įvyks sausio 23 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, tiesiogiai per LNK.

Skaitykite daugiau