„Žmonės 2020“: Metų mylimiausiu žmogumi pretenduojantis tapti Nerijus Cesiulis

Nerijus Cesiulis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-10 10:19
Net skeptikai, iki šiol į Lietuvos politikus žvelgę nepatikliai, dabar žino: ir politikas gali būti nuostabus žmogus. Atsidūręs akistatoje su miestą užgriuvusia katastrofa, kai užsidegė padangų perdirbimo gamykla, Alytaus meras Nerijus CESIULIS (38) neišsigando ir nesutriko.

Užuot saugiai sekęs įvykius iš savo kabineto, jis nėrė į nelaimės sūkurį ir rizikavo gyvybe kartu su ugnies stichiją bandančiais įveikti ugniagesiais. Dėl savo miesto likimo Nerijus kovėsi su biurokratija, visomis išgalėmis bandė atkreipti visuomenės dėmesį į katastrofą, pats fiziškai ištvėrė visus gaisro gesinimo etapus.

Tai darė ne dėl garbės ir šlovės, o nuoširdžiai siekdamas išgelbėti miestą – tad meras, perėjęs ugnį, tikrai yra nusipelnęs herojaus vardo.   

„ŽMONĖS 2020“ APDOVANOJIMAI: SAVO BALSĄ UŽ NERIJŲ CESIULĮ GALITE ATIDUOTI ČIA.

Metų mylimiausiu žmogumi „Žmonės 2020“ apdovanojimuose taip pat pretenduoja tapti televizijos ekrano ir scenos veidas Indrė Stonkuvienė, dainininkė, televizijos laidų vedėja, drabužių prekių ženklo „Nunu“ įkūrėja Simona Nainė ir nuomonės formuotojas Naglis Bierancas.

„Žmonės 2020“ apdovanojimai įvyks sausio 23 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, tiesiogiai per LNK.

Naujausi straipsniai