„Žmonės 2020“: Metų mylimiausiu žmogumi pretenduojanti tapti Indrė Stonkuvienė

Indrė Stonkuvienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-11 11:34
Tas, kuriam šovė į galvą moteris vadinti silpnąja lytimi, tiesiog nepažinojo Indrės STONKUVIENĖS (33). Televizijos ekrano ir scenos veidas, socialinių tinklų žvaigždė, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ kūrėja, stiliaus žinovė ir puiki mama yra tarsi gyvas įrodymas, kad moterys iš tiesų gali viską.

Daugelyje gyvenimo sričių triumfuojančiai Indrei nesvetima nei ironija, nei savikritika. Jai nuoširdžiai rūpi, kaip jaučiasi šalia jos esantys: Indrė šmaikščiai, bet tvirtai kovoja už moterų laisvę reikšti nuomonę, gerai jaustis savo kūne, būti lygiavertėmis partnerėmis šeimoje ir visuomenėje.

Indrė įrodė, kad egzistuoja toks reiškinys kaip moteriškas palaikymas: ji labai prisidėjo prie to, jog šiuolaikinės moterys ne tik kritikuoja ir konkuruoja, bet ir nesidrovi pagirti viena kitos, pasakyti komplimento, palaikyti sunkesniu metu.

„ŽMONĖS 2020“ APDOVANOJIMAI: SAVO BALSĄ UŽ INDRĘ STONKUVIENĘ GALITE ATIDUOTI ČIA.

Metų mylimiausiu žmogumi „Žmonės 2020“ apdovanojimuose taip pat pretenduoja tapti Alytaus meras Nerijus Cesiulis, dainininkė, televizijos laidų vedėja, drabužių prekių ženklo „Nunu“ įkūrėja Simona Nainė ir nuomonės formuotojas Naglis Bierancas.

„Žmonės 2020“ apdovanojimai įvyks sausio 23 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, tiesiogiai per LNK.

Naujausi straipsniai