„Žmonės 2020“: Metų mokslo žmogumi pretenduojanti tapti Inga Minelgaitė

Inga Minelgaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-14 10:53
Kai lietuviai kolegos Islandijos universiteto dėstytoją mokslininkę dr. Ingą MINELGAITĘ (37) nominavo geriausios užsienyje dirbančios mokslininkės apdovanojimui, ji nustebo. Tačiau lietuvės pasiekimų sąrašas nemenkas.

Doktorantūros studijas ji baigė Islandijoje, o dabar yra Islandijos universiteto Verslo katedros dėstytoja ir Projektų vadybos instituto vadovė. Ji, užsienietė, su kolegėmis parašė knygą apie lyderystę Islandijoje: leidinys nominuotas geriausios knygos apdovanojimui Europos vadybos akademijoje.

Tarptautinės įmonės ją samdo kaip konsultantę ir tyrėją, o mokslininkų tinklalapyje „Academia.edu“, vienijančiame 82 milijonus narių, Inga yra tarp skaitomiausių mokslininkų.

„ŽMONĖS 2020“ APDOVANOJIMAI: SAVO BALSĄ UŽ INGĄ MINELGAITĘ GALITE ATIDUOTI ČIA.

Metų mokslo žmogumi „Žmonės 2020“ apdovanojimuose taip pat pretenduoja tapti Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) Molekulinių darinių Fizikos skyriaus mokslininkas, chemijos mokslų daktaras Aurimas Vyšniauskas, kosmobiologė Eglė Čekanavičiūtė, Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto Imunologijos ir ląstelės biologijos skyriaus vedėja, Medicinos fakulteto profesorė, Lietuvos mokslo premijos laureatė Aurelija Žvirblienė.

Naujausi straipsniai