„Žmonės 2020“: Metų kultūros žmonėmis pretenduojančios tapti Daiva Petrulytė ir Lineta Mišeikytė

Daiva Petrulytė ir Lineta Mišeikytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-10 08:06
Lietuvoje filmuotas HBO mini serialas „Černobylis“ pavergė daugelio šalių žiūrovus, o lietuvių specialistams leido pademonstruoti profesionalumą ir net užlipti ant „Emmy“ apdovanojimų scenos.

Geriausių istorinio laikotarpio kostiumų kategorijoje drauge su savo komanda buvo nominuota ir Lietuvos atstovė – mini seriale dirbusi kostiumų dailininkė Daiva PETRULYTĖ (62). Daivos biografijoje – šimtai teatro ir kino darbų, ji jau ne kartą buvo nominuota tarptautiniams apdovanojimams. Prisidėti kuriant „Černobylį“ ją pakvietė prodiuserė Lineta MIŠEIKYTĖ (49).

„Atsiimdami apdovanojimus, kolegos dėkojo savo komandoms, jose dirbusiems lietuviams ir šaliai, kurioje buvo filmuojamas mini serialas. Prestižinė nominacija ir aukščiausioje šio žanro apdovanojimų scenoje skambėjęs Lietuvos vardas – didelis įvertinimas mūsų šalies kino industrijai. Oficialiai įsitikinome, kad esame kinematografijos pasaulio dalis ir tiesiogiai dalyvaujame jį kuriant“, – teigia serialo prodiuserė.

„ŽMONĖS 2020“ APDOVANOJIMAI: SAVO BALSĄ UŽ DAIVĄ PETRULYTĘ IR LINETĄ MIŠEIKYTĘ GALITE ATIDUOTI ČIA.

Metų kultūros žmogumi „Žmonės 2020“ apdovanojimuose taip pat pretenduoja tapti rašytoja Kristina Sabaliauskaitė, Venecijos bienalės pagrindinio prizo „Auksinis liūtas“ laimėtojos menininkės Lina Lapelytė, Rugilė Barzdžiukaitė ir Vaiva Grainytė bei kino režisierius Ignas Jonynas.

Naujausi straipsniai