„Žmonės 2020“ laidų ciklas „Nerkime giliau“ padės į nominantus pažvelgti iš arčiau

Simona Burbaitė ir Dovilė Filmanavičiūtė/ Monikos Rukaitės/ Redos Mickevičiūtės ir Tautvydo Stuko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šių metų sausio 23 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyks tradiciniai „Žmonės 2020“ apdovanojimai. Iškilmingoje ceremonijoje bus pagerbti labiausiai Lietuvą garsinę ir visuomenei didžiulę įtaką padarę žmonės. Šiemet renginys pateiks net kelias naujoves –  tai dvi charizmatiškos vedėjų komandos ir atviri pokalbiai su komisijos nariais apie nominantus.

Jau žinome, kad „Žmonės 2020“ apdovanojimų transliacijos per LNK vedėjais bus ne tik praėjusiuose apdovanojimuose publikos ir žiūrovų meilę pelnę Jurgita Jurkutė bei Edmundas Jakilaitis, bet ir žaismingasis Giedrius Savickas.

Šiais metais renginio metu taip pat turėsime dvi internetines transliacijas žurnalo „Žmonės“ feisbuko paskyroje – tai tiesioginė „Žmonės 2020“ svečių pasitikimo transliacija ir muzikinė dūzgių dalis iš Nacionalinio operos ir baleto teatro.

Internetinės apdovanojimų transliacijos vedėjų rolės patikėtos komunikacijos specialistei, kūrybininkei Dovilei Filmanavičiūtei, tinklaraštininkei ir knygos „Tavo geriausia draugė“ autorei Simonai Burbaitei bei žinomam renginių vedėjui Žygimantui Stakėnui.

Žygis Stakėnas

Šių metų renginio tema „Nerkime giliau“ įpareigojo pažvelgti į nominacijas iš arčiau, todėl kiekvieną dieną, nuo sausio 3 iki pat sausio 10 dienos, „Žmonės“ feisbuko paskyroje kalbinsime „Žmonės 2020“ komisijos narius ir praėjusių metų nominacijų laimėtojus. Kalbėsime apie kiekvieną nominantą, išskirsime ryškiausius pasiekimus ir jo darbų reikšmę Lietuvai.

Simona Burbaitė/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Šių metų nominantai – iš tiesų neeilinės asmenybės, apie kurias verta kalbėti. Nesiekiame sukaičiuoti jų veiklos pajamų ir pelno eilutes, norime atskleisti jų požiūrį ir pastangas taip reikalingas stiprios visuomenės kūrimui“, – sako viena iš apdovanojimų „Žmonės 2020“ internetinių transliacijų vedėjų S. Burbaitė.

Komunikacijos specialistė, kūrybininkė D.Filmanavičiūtė tikisi, kad šis laidų ciklas skaitytojams padės tvirčiau nuspręsti, už ką jie nori atiduoti savo balsą apdovanojimuose „Žmonės 2020“.

„Apsižvalgykime. Lietuvoje turime kuo didžiuotis, apdovanojimų „Žmonės 2020“ nominantai savo kasdieniais darbais daro Lietuvą geresnę, o pasaulyje mūsų šalį garsina kaip stiprią inovacijų ir talentų kalvę“, – sako D.Filmanavičiūtė.

 

Dovilė Filmanavičiūtė/Asmeninio archyvo nuotr.

Laidas žiūrėkite „Žmonės“ feisbuko paskyroje:

Sausio 3 d. (penktadienis), 15 val. pokalbis apie Metų verslo nominantus.
Sausio 4 d. (šeštadienis), 11 val. pokalbis apie Metų scenos nominantus.
Sausio 5 d. (sekmadienis), 11 val. pokalbis apie Metų sporto nominantus.
Sausio 6 d. (pirmadienis), 20 val. pokalbis apie Metų mokslo nominantus
Sausio 7 d. (antradienis), 20 val. pokalbis apie Metų kultūros nominantus.
Sausio 8 d. (trečiadienis), 20 val. pokalbis apie Metų mylimiausius nominantus.
Sausio 9 d. (ketvirtadienis), 20 val. pokalbis apie Metų muzikos nominantus.
Sausio 10 d. (penktadienis), 15 val. pokalbis apie Metų žmogaus nominaciją, kurią renka ir skelbia žurnalo „Žmonės” redakcija.

Kiekvienos laidos metu turime paruošę dovanų ir žiūrovams – galės laimėti vieną iš prizų:

- prancūzų prekės ženklo LAZARTIK botaniškos ir veganinės plaukų priežiūros rinkinį.

- VILNIUS ir SOSTINĖS saldainių dežutes, papuoštas dailininko Rimo Valeikio iliustracijomis.

- FIELMANN dovaną – PRADA akinių dėklą ir 50 Eur dovaną naujiems akiniams įsigyti.

- ESTHEDERM ląstelinio vandens miglą ir veido kremą su hialurono rūgštimi.

- Gurmanišką L‘OR skrudintų pupelių maltą kavą.

- Žurnalo ŽMONĖS metinę prenumeratą su elektronine žurnalo versija ir 110 filmų kolekcija iš namų kino platformos „ŽMONĖS Cinema“.

- Geriamą kolageną DIAS FORTE  ir maisto papildą grožiui DIAS BEAUTY.

Apdovanojimai „Žmonės 2020“ įvyks sausio 23 dieną, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir bus tiesiogiai transliuojami LNK televizijos eteryje. Čia bus apdovanoti tie, kurie pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie šalies vardo garsinimo, kūrė bei savo darbais turtino, švietė ar keitė visuomenę mokslo, verslo, kultūros, sporto, muzikos ir scenos srityse.

Apdovanojimų metu bus teikiamos iš viso aštuonios nominacijos: „Mylimiausias žmogus“, kurį rinks tik skaitytojai ir žiūrovai, taip pat „Metų sporto žmogus“, „Metų verslo žmogus“, „Metų kultūros žmogus“, „Metų mokslo žmogus“, „Metų muzikos žmogus“, „Metų scenos žmogus“ bei „Metų žmogus“. Balsuoti galite iki sausio 10 dienos čia.

Skaitykite daugiau