„Žmonės 2019“: Metų sporto žmogumi už ištikimybę pretenduojantis tapti Paulius Jankūnas

Paulius Jankūnas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-15 12:52
Kauno „Žalgirio“ kapitonas Paulius JANKŪNAS (34) „Žmonės 2019“ apdovanojimuose pretenduoja tapti Metų sporto žmogumi. Jis krepšinio pasaulyje vadinamas legenda: Eurolygoje jis žaidžia penkiolika metų, šiemet su „Žalgiriu“ tapo jos prizininku. „Žalgiryje“ Jankūnas debiutavo būdamas devyniolikos – ir iškart pateisino trenerių ir gerbėjų viltis. Pirmąjį savo sezoną komandoje žaidė kartu su Arvydu Saboniu: na, kaipgi nevadinti jo legenda?..

 Jis tikrai nesitikėjo, kad šitiek metų išbus „Žalgiryje“, bet dabar tuo džiaugiasi. Svetimos šalies klubo marškinėlius Paulius vilkėjo tik kartą – 2009-aisiais atstovavo Maskvos „Chimki“. Kvietimų ir pasiūlymų atletui nuolat pasitaikydavo ir vėliau, bet palikti Kauno jis nebenorėjo. Jo brangiausias laimėjimas – 2010-aisiais su Lietuvos rinktine pasaulio čempionate pasiekta trečioji vieta, o su „Žalgiriu“ daug visko iškovota, bet šiųmetis Eurolygos finalo ketvertas buvo, be abejonės, didžiausias įvykis.

Paulius su žmona Ieva kartu jau penkiolika metų, jiedu augina du sūnus – Matą ir Adomą. „Šeima man suteikia visas sąlygas profesionaliai sportuoti“, – džiaugiasi vienos geriausių Lietuvos krepšinio komandų kapitonas. Žaisti jis ketina dar ilgai: „Metai bėga, pats – ne jaunyn, varžybų daugėja, daug minučių tenka žaisti, bet stengiuosi prisižiūrėti, kad karjera tuoj nesibaigtų.“

„ŽMONĖS 2019“ APDOVANOJIMAI: SAVO BALSĄ UŽ PAULIŲ JANKŪNĄ GALITE ATIDUOTI ČIA.

Metų sporto žmogumi „Žmonės 2019“ apdovanojimuose taip pat pretenduoja tapti irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė, disko metikas Andrius Gudžius bei ieties metikė Liveta Jasiūnaitė.

„Žmonės 2019” apdovanojimai įvyks sausio 18 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, tiesiogiai per LNK.

Apdovanojimų
partneriai:

Naujausi straipsniai