„Žmonės 2019“: Metų scenos žmogumi už žmogiškumą pretenduojantis tapti Giedrius Savickas

Giedrius Savickas
Šaltinis: Žmonės
AA

Kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ ceremonijoje Giedrius SAVICKAS (38) šiemet išrinktas Metų geriausiu aktoriumi – statulėlė jam atiteko už pagrindinį vaidmenį filme „Trys milijonai“. „Žmonės 2019“ apdovanojimuose jis pretenduoja tapti Metų scenos žmogumi.

Aktoriui tai jau antroji „gervė“: pirmąją gavo 2013-aisiais už antraplanį vaidmenį filme „Valentinas vienas“.

Jis pats tikriausiai paneigtų, tačiau reikia pripažinti, kad Giedrių myli ir vertina įvairiausi žiūrovai. Vieni iki šiol šypsosi prisimindami jį televizijos laidose „Dar pažiūrėsim“ bei „Dviračio šou“ ir kvatoja, kai jis veda projektą „Auksinis balsas“. Antrųjų atmintin įstrigo televizijos serialai, kuriuose Savickas vaidino. 

Tretiems jis – nepamainomas teatro scenoje: gauti bilietų į Oskaro Koršunovo „Tartiufą“, kur Giedriui patikėtas pagrindinis vaidmuo, yra nelengva. Ir, žinoma, be mielo aktoriaus veido neapsieina kinas: komiški vaidmenys filmuose „Valentinas vienas“, „Kaip pavogti žmoną“, „Patriotai“, „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“, „Melagiai“, „Trys milijonai“, „Lietuviški svingeriai“ visam laikui įrašė jį į geriausių Lietuvos komikų gretas. 

O pačiam Giedriui didžiausias gyvenimo pasiekimas atrodo pernai įvykusios vestuvės su Agata Šilobrit, kurioms jis brendo šešerius metus. „Man taip gera su žmona gyventi, kad net apsakyti nemoku, – prisipažįsta. – Gaila, kad seniau nevedžiau. Ilgai maniau, kad noriu vienas gyventi, bet dabar matau, koks kvailas buvau: juk taip gera, kai yra pas ką grįžti! Žmogui reikia žmogaus – ir taškas.“ 

„ŽMONĖS 2019“ APDOVANOJIMAI: SAVO BALSĄ UŽ GIEDRIŲ SAVICKĄ GALITE ATIDUOTI ČIA.

Metų scenos žmogumi „Žmonės 2019“ apdovanojimuose taip pat pretenduoja tapti aktorės Gelminė Glemžaitė, Eglė Mikulionytė bei aktorius Rolandas Kazlas.

„Žmonės 2019” apdovanojimai įvyks sausio 18 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, tiesiogiai per LNK.

Skaitykite daugiau