„Žmonės 2019“: Metų scenos žmogumi už gebėjimą klausyti širdies pretenduojantis tapti Rolandas Kazlas

Rolandas Kazlas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-08 11:48
Aktorių Rolandą KAZLĄ (49) dar jaunystėje žiūrovai pamilo už tai, kad televizijoje tobulai vaidino komiškus personažus. Dabar – atvirkščiai – jį labiausiai myli už tai, kad iš televizijos išėjo neatsigręždamas ir pasiryžo gyventi teatru. „Žmonės 2019“ apdovanojimuose jis pretenduoja tapti Metų scenos žmogumi.

Lietuvos nacionalinio, Jaunimo, „Lėlės“, Kauno dramos teatro, „Meno forto“ spektakliuose, kuriuose vaidino Kazlas, niekada nestigo žiūrovų. 2007-aisiais ir 2008-aisiais aktoriaus talentas įvertintas „Auksiniu scenos kryžiumi“, 2009-aisiais – Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija. 2014 metais jis apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.

Rolandas Kazlas ne tik vaidina spektakliuose – dar jis dainuoja, skaito eiles, režisuoja spektaklius, o šiemet po dešimties metų pertraukos pasirodė didžiajame ekrane: atlieka vieną pagrindinių vaidmenų Justino Krisiūno filme „Širdys“. Jame pasakojama apie ligas, skausmą, bet labiausiai – apie meilę. 

„Turbūt visi filmai yra apie meilę arba jos trūkumą“, – šypteli aktorius. Paties gyvenime meilės nestinga: su žmona Sigita jis augina du vaikus. 

„Man kiekviena diena, praleista be šeimos, be vaikų, nepabuvus, nepažaidus, nepabendravus su jais, yra nemiela, – prisipažįsta. – Žmonai esu labai dėkingas, kad mane moko, auklėja, rūpinasi manimi. Ne paslaptis, kad su menininkais gyventi sudėtinga, dažnai beveik neįmanoma... Bet ir neįmanoma tampa įmanoma, jei antra pusė šiek tiek išmintingesnė už narcizą, egoistą, savimylą, kuris, be savęs, be savo fantazijų ir klejojimų, kuriuos pats su virpuliu vadina „kūryba“, daugiau nieko nemato.“

„ŽMONĖS 2019“ APDOVANOJIMAI: SAVO BALSĄ UŽ ROLANDĄ KAZLĄ GALITE ATIDUOTI ČIA.

Metų scenos žmogumi „Žmonės 2019“ apdovanojimuose taip pat pretenduoja tapti aktorės Eglė Mikulionytė ir Gelminė Glemžaitė bei aktorius Giedrius Savickas.

„Žmonės 2019” apdovanojimai įvyks sausio 18 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, tiesiogiai per LNK.

Apdovanojimų
partneriai:

Naujausi straipsniai