„Žmonės 2019“: Metų muzikos žmogumi už veržlumą pretenduojanti tapti Beatrich

Dainininkė Beatrich
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-10 10:36
„Jei ne instagramas, nemanau, kad dabar būčiau ten, kur esu“, – prisipažįsta jaunoji muzikos kūrėja Beatričė PUNDŽIŪTĖ-BEATRICH (20), „Žmonės 2019“ apdovanojimuose pretenduojanti tapti Metų muzikos žmogumi. Šilutės muzikos mokykloje ji baigė smuiko klasę, o groti gitara ir dainuoti išmoko pati.

„Paauglystėje dainavau savo malonumui, kėliau vaizdelius į instagramą, sekėjų skaičius vis augo – ir vieną dieną sulaukiau prodiuserio Beno Ivanovo žinutės. Jis pakvietė atvažiuoti ir dirbti kartu“, – prisimena kelio pradžią.

Tikra žvaigžde ji tapo pasirodžius dainai „Superstar“: šis hitas atlikėjai šiemet atnešė M.A.M.A. statulėles „Metų dainos“ ir „Metų proveržio“ kategorijose. O pati mergina veržėsi gerokai toliau, dienų dienas su prodiuseriu leido mažytėje Kauno studijoje ir nuo ryto iki vakaro įrašinėjo dainas. 

„Iš pradžių nedirbome su jokia įrašų kompanija: sukurtas dainas patys įdėdavome į „YouTube“, „Spotify“ kanalus – ir jos netrukus ėmė plisti po pasaulį, – pasakoja ji. – Užsienio didžėjai ėmė rašyti, kad ką nors jiems įdainuotume, – taip ir darėme. Įrašę dainą „Rising High“ gavome laišką iš „Warner Music“, kad ši norėtų ją išleisti, ta pati kompanija išleido ir dainą „About“. „Spotify“ grojaraštis „New Music Friday“ – populiariausias Amerikoje, per dieną sulaukėme šimto tūkstančių perklausų, tai atrodė kosmosas... Mums pradėjo rašyti „Universal“ atstovai Prancūzijoje, „Sony“ atstovai iš Lenkijos, didelės Amerikos kompanijos. Ėmiau bendradarbiauti su Nicku Gatfieldu, buvusiu didžiųjų įrašų bendrovių vadovu, – tai tas pats žmogus, kuris su Simonu Cowellu sukūrė „One Direction“ ir atrado Amy Winehouse. Kartais pati turiu įsignybti, kad tuo patikėčiau...“

Šiemet Beatrich pasiekė tai, ko dar nepavyko nė vienam Baltijos šalių atlikėjui: pasirašė sutartį dėl keturių albumų su didžiausia pasaulio įrašų kompanija „Universal Virgin EMI“.

„Žmonės 2019“ apdovanojimai: savo balsą už Beatrich galite atiduoti ČIA.

Metų muzikos žmogumi „Žmonės 2019" apdovanojimuose taip pat pretenduoja tapti operos solistė Asmik Grigorian, dirigentė Mirga Gražinytė-Tyla ir kūrėjas bei atlikėjas Justinas Jarutis.

„Žmonės 2019” apdovanojimai įvyks sausio 18 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir tiesiogiai per LNK.

Apdovanojimų
partneriai:

Naujausi straipsniai