„Žmonės 2019“ – jau šįvakar: pasižvalgykite po užkulisius

Artėja „ŽMONĖS 2019“ apdovanojimai / Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-18 12:08
Penktadienio vakarą Lietuvos nacionaliniame operos teatre – iškilminga šventė. Čia jau šįvakar bus pagerbti labiausiai praėjusiais metais nusipelnę žmonės: visuomenės, kultūros, pramogų pasaulio veikėjai.

Apdovanojimai „Žmonės 2019“ garsiai kalbės apie tuos, kurie savo darbais, idėjomis bei iniciatyvomis keičia šalį ir visuomenę. Renginio metu bus pagerbti žmonės, kurie garsūs ne tik savo asmeniniais pasiekimais, bet ir tuo, kad griauna įsigalėjusius stereotipus, skatina diskusiją ir pažangą, daro visuomenę geresnę.

Nugalėtojai bus renkami aštuoniose skirtingose kategorijose: „Mylimiausias žmogus“, kurį rinks tik skaitytojai ir žiūrovai, „Metų sporto žmogus“, „Metų verslo žmogus“, „Metų kultūros žmogus“, „Metų mokslo žmogus“, „Metų muzikos žmogus“, „Metų scenos žmogus“ bei „Metų žmogus“ – nominacija, tapsianti vakaro kulminacija.

Nacionaliniame operos ir baleto teatre nuo ankstyvo ryto vyksta pasiruošimo darbai, o „ŽMONĖS foto“ fotografų komanda kviečia pasižvalgyti po iškilmingo renginio užkulisius. 

Apdovanojimai „Žmonės 2019“ – penktadienį, 21 val. per LNK. 

Apdovanojimų
partneriai:

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama