„Žmonės 2018“: R. Mikelkevičiūtės padėkos kalboje – dėmesys tragiško likimo Matukui

Rūta Mikelkevičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-21 19:57
Sekmadienio vakarą Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ nugriaudėjo pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2018“. Jų metu buvo pagerbti publikos mylimiausi – aktoriai, dainininkai, televizijos laidų vedėjai...

Mylimiausia televizijos laidų vedėja tapo LNK laidos „Valanda su Rūta“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė. Savo padėkos kalboje R.Mikelkevičiūtė akcentavo, kad televizijos laidų vedėjas be žiūrovų ir jų meilės nieko negali padaryti. Tačiau svarbiausia jos kalboje buvo – dėmesys Matukui.

„Visai netrukus, po kelių dienų, bus Metuko mirties metinės. Tai tragiška istorija, kuri suvirpino visą šalį, - kalbėjo R.Mikelkevičiūtė. - Būkime nepakantūs smurtui, dėmesingi vieni kitiems ir labai ryžtingi, kai reikia pagalbos.“

Po Matuko tragedijos R.Mikelkevičiūtė ne kartą savo laidose kalbėjo apie smurtą artimoje aplinkoje, apie smurtą prieš vaikus.

Žmonės.lt primena, kad Matukas iš Kėdainių buvo žiauriai užmuštas prieš metus. Berniuką mirtinai sumušė jo motina ir patėvis. Buvo kalbama, kad mažasis Matukas ir šiandien būtų buvęs gyvas, jei policijos, prokuratūros, teismo ir probacijos darbuotojai būtų tinkamai atlikę savo pareigas – apie įtarimus dėl smurto namuose buvo pranešta reikiamoms tarnyboms.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai