„Žmonės 2018“: operos solistai K. Zmailaitė ir E. Seilius mažylės priežiūrą patikėjo ypatingam asmeniui

Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-22 08:00
Operos solistai Kristina Zmailaitė (43) ir Edmundas Seilius (42) per pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2018” džiaugėsi turėdami puikią pagalbininkę, padedančią jiems prižiūrėti neseniai gimusį kūdikį. Gruodžio pabaigoje solistų pora susilaukė dukrelės Elžbietos.

Mergytė gimė gruodžio 30 dieną. Mažoji Elžbieta – jau antras Kristinos ir Edmundo vaikas. Pora taip pat turi dukrą Barborą.

Po gimdymo atgavusi puikias formas Kristina Zmailaitė sekmadienio vakarą raudonu kilimu žengė įsikibusi vyrui į parankę.

Moteris prisipažino, kad savęs nelaiko pramogų pasaulio dalimi ir labiau orientuojasi į klasikinę muziką bei nominacijų tikisi kitokio pobūdžio apdovanojimuose, tačiau yra laiminga galėdama penkias valandas praleisti gerų draugų kompanijoje. Linksmai šnekučiuodamasi su Violeta ir Viliumi Tarasovais K. Zmailaitė jautėsi itin rami. Kartu su Edmundu Elžbietos priežiūrą jie patikėjo močiutei.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

„Taip, tai yra tas nuostabus žmogus, kuriuo mes pasitikime. Elžbieta – nuostabi mergaitė. Rami, daug miega, todėl esu visiškai tikra, kad problemų močiutei su ja nekils“, – portalui Žmonės.lt pasakojo operos solistė.

Šį sekmadienį moteris pasipuošė elektrinės mėlynos spalvos, nėrinių motyvais padabinta suknele.

Kristina pasakojo, kad po gimdymo ji jaučiasi puikiai ir viskas gyvenime klostosi pagal planą. Švytinti operos solistė paklausta, kokioje kategorijoje ji norėtų būti nominuota, ir kas svarbiau – būti metų žmogumi ar metų dainininku, atsakė, kad kiekvienas žmogus turėtų būti renkamas pagal profesiją, jei savo srityje yra tikrai geras. K. Zmailaitė prisipažino, kad nominacijų ir apdovanojimų ji laukia už operinį dainavimą.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

Ar geriausiam operos solistui skirtas apdovanojimas turėtų būti įtrauktas į kitus „Žmonės“ apdovanojimus?

„Tikrai, ne. Apdovanojimai geri ir dabar. Palikime juos tiems žmonėms, kurie šiandien yra vertinami ir nominuojami“, – kalbėjo Kristina.

Žmonės.lt primena, kad dvi dukras auginantys Edmundas Seilius ir Kristina susipažino prieš daugiau, nei 10 metų. Per ši laiką vyras ne kartą piršosi žaviai mylimajai, tačiau net kelis kartus Kristina atsisakė. Atkaklusis operos solistas nepasidavė ir dabar jie augina dvi žavias dukras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai