„Žmonės 2018“: Mantas Stonkus – ko dar nežinojote apie Mylimiausią aktorių?

Mantas Stonkus
Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2018-01-25 19:59
Praūžus pramogų pasaulio apdovanojimams „Žmonės 2018“ mes siūlome artimiau susipažinti su tautos numylėtiniais, pelniusiais auksu žėrinčias žvaigždės formos statulėles. Mylimiausiu aktoriumi skaitytojai šiemet išrinko teatro iki kino aktorių Mantą Stonkų.

„Nesu niekada gavęs jokio apdovanojimo. Tai yra pirmasis mano apdovanojimas. Labai norėčiau pirmiausiai už jį padėkoti savo žmonai, kuri man leido būti aktoriumi, prižiūrėjo mūsų du vaikus. Tie vaikai yra tokie patys kaip Indrė. Indre, dabar žinai, kaip su tavimi sunku gyventi, - per padėkos kalbą žmoną kvatoti privertė M.Stonkus. – Ačiū mano mamai, kuri niekada manęs žvaigžde nelaikė. Kai pirmą kartą grįžau į savo gimtąjį miestą, aš turėjau savo pirmąją nuotrauką „Žmonių“ žurnale. Grįžau didžiulė žvaigždė į savo gimtąją Plungę. Mane mama pamatė ir pasakė: „Gera, žvaigždie, eik renkis trenygus ir į mišką malkų kapuot.“ Ačiū tau labai mama.“

Mantai, gavote žvaigždės formos statulėlę, netrukus pasirodys filmas „Aš Žvaigždė“, kuriame atliekate pagrindinį vaidmenį. Ar jaučiatės pagaliau galintis pasakyti: AŠ ŽVAIGŽDĖ?

Žinoma, esu žmogus Lietuvoje ir tai suprantu, tai jaučiasi einant gatve. Matau, kaip reaguoja sutikti žmonės gatvėje, kurie pakelia antakius, lyg norėtų sveikintis. Tai yra malonu, bet manau, kad žvaigžde gali vadintis tada, kai tave labai myli vaikai, nors tu nesi vaikų vedėjas ar vaikų aktorius. Vaikai myli mane, atpažįsta ir man tai yra pats didžiausias įvertinimas.

Jei jau kalbate apie gerbėjus, ar turėjote kokių nors netikėtų nutikimų su jais?

Nustebinusių gal ir nebuvo, bet galiu pasakyti, kas mane labai erzina - tai žmonės, kurie painioja mane su personažu, kurį mato spetakliuose ar ekrane , kurie mano, kad aš toks pats esu gyvenime. Jie eina prie manęs išgėrę, bando prašyti, kad pajuokaučiau. Tokių žmonių labai nemėgstu.

Gaunu labai daug laiškų, bet į labai didelį asmeninį kontaktą su savo gerbėjais stengiuosi neiti, nes ir taip daug savęs atiduodu jiems.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Žinau, kad turite tatuiruočių. Išduokite mūsų skaitytojams, kokios jos.

Turiu tatuiruočių ant bicepsų, kairio riešo ir kairio dilbio. Tai yra gana asmeninės tatuiruotės. Vienoje yra sužymėtos mano svarbiausių žmonių gimimo datos – jos paslėptos kodo formate.

Taip pat turiu tatuiruotę su žmogaus siluetu, kurio viduje yra mano visas gyvenimas: scena, užkulisiai, šviesos... Taip pat turiu keletą tekstinių tatuiruočių, kurių nenoriu atskleisti. Kas ten yra parašyta, tie žmonės, kuriems tie žodžiai yra skirti, ir taip viską žino.

Kode užšifruoti brangiausiųjų gimtadieniai. Jei turėsite daugiau vaikų, kodą pildysite?

Žinoma. Tikiuosi, kad visas greitai būsiu skaičiukais ištatuiruotas. (Juokiasi.)

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Jūs – Mylimiausias aktorius. O koks jūsų paties vaidmuo jums yra mylimiausias?

Negaliu pasakyti, kad turiu vieną išskirtinį vaidmenį. Kiekvienam vaidmeniui atiduodu daug jėgų, daug savęs. Visi vaidmenys man yra labai artimi. Negaliu pasakyti, kad kuris nors vienas yra pats mėgstamiausias, nes visi jie yra nusisekę, visi mylimi žiūrovų ir visi man vienodai svarbūs.

Bet mylimiausią knygą juk turite?

Galėčiau dabar demonstruoti savo erudiciją ir pasakoti, ką mėgstu skaityti, bet mylimiausia knyga, ko gero, yra „Plėšikas Hocenplocas“. Antroje vietoje yra taip pat vaikiškos knygos – tai visa Hario Poterio serija. Mėgstu tokias knygas ir nuotykius.

Šių knygų vaikams dar neskaičiau. „Plėšiką Hocenplocą“ ir Harį Poterį, manau, kad jie patys perskaitys. Paskutinė knyga, kurią vaikams skaičiau, yra „Mažasis princas“.

O mylimiausią filmą?

Tokių yra daug, užtat žinau, kas man tikrai nepatinka. Man nepatinka fantastiniai filmai. Man nepatinka kosmosas, nes tai taip pat yra arti fantastikos. Ir dabar sau paprieštarausiu sakydamas, kad „Marsietis“ („The Martian“) man labai patiko. Taip pat „Žmogus-paukštis“ („Birdman“), kuriame vaizduojami užkulisiai verslo, kuriame pats sukuosi. Ir, žinoma, visi Hario Poterio filmai. (Juokasi.)

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

Šiais metais tapote „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos vedėju. Ar anksčiau sekdavote „Eurovizijos“ naujienas, stebėdavote šį konkursą?

Visada stebėdavau, nes tai yra neišvengiama. Galbūt nesekdavau visų nacionalinės atrankos laidų, bet su draugais susirinkdavome kartu per finalinį koncertą, darydavome totalizatorių, vaišindavomės ir gerai leisdavome laiką. Didžiosios „Eurovizijos“ finalą ne kartą esame baruose žiūrėję.

Kuris didžiosios „Eurovizijos“ pasirodymas jums, kaip stand-up comedy atstovui, buvo linksmiausias?

Tokie pasirodymai greitai pasimiršta. Juos pasižiūri, bet jie tame euroviziniame kontekste greit prapuola. Tad tokio vieno stipraus pasirodymo, kuris būtų buvęs labai juokingas, nelabai atsimenu. Tačiau atsimenu Gruzijos pasirodymą, kai jie atvežė mergaitę visiškai keistu stiliumi. Tas gabalas buvo tikrai geras.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

Atskleiskite savo gėdingiausią poelgį...

Esu gėdingai pasielgęs mokyklos laikais. Esu dalyvavęs muštynėse, kurios norėčiau, kad būtų ištrintos iš mano atminties. Tokių gėdingų poelgių buvo, bet niekada nesu niekam blogo padaręs ar iš blogos valios, todėl dėl nieko nėra gėda. O jeigu kam nors mano pokštai atrodo gėdingi, man atrodo, kad tai yra tų žmonių problemos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai