„Žmonės 2018“: Justinas Jankevičius – mažai žinomi faktai apie Mylimiausią laidų vedėją

Justinas Jankevičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Dalia Daškevičiūtė
Publikuota: 2018-01-23 19:49
„Žmonės 2018“ pramogų pasaulio apdovanojimuose Mylimiausiu laidų vedėju buvo tituluotas Justinas Jankevičius – jį išrinko skaitytojai, balsuodami Žmonės.lt portale. Justiną kalbinome įvykių sūkuryje, kuomet visi sveikino humoristą su laimėjimu. „Ar jūs turite tokią? Ne? Tai atsiprašau tada“, – mosikuodamas statulėle nusijuokė Justinas, kai jį pasveikino stilistė Asta Valentaitė, ir grįžo prie interviu.

Justinai, ko dar nežinome apie jus?

Oi, tai čia reikia pagalvoti, ką aš jums noriu pasakyti, ko dar niekam nesakiau (šypsosi). Pats pirmas mano pasirodymas TV buvo Kėdainių televizijoje, kai man buvo trylika metų. Iš manęs Kėdainių televizija ėmė interviu, kai mes žaidėme kiemų futbolo turnyrą.

Ir tada pajautėte, kad norite per televizorių būti rodomas dažniau?

Taip, aš jau tada tikėjausi, kad man vieną dieną pasiseks ir mane vėl nufilmuos ir parodys per Kėdainių televiziją (juokiasi).

Tai vis dėlto – svarbus jums šis apdovanojimas?

Taip, žiauriai, čia gi „Žmonės“! Aš įstojau į labai ekskliuzyvų „Žmonių“ klubą, kuriame yra tokie garbingi žmonės kaip Radistai (Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius pernai pelnė šį apdovanojimą, – aut. past.). Ir viskas! Aš tame klube ir labai džiaugiuosi jame būdamas. Žmonės nubalsavo – tai yra svarbiausia. Ir dar – tai, kad jie žiūri mūsų laidą „Gero vakaro šou“. Apdovanojimas yra labai miela, bet geriausias apdovanojimas, tai kad jie įsijungia televizorių trečiadienio vakarais.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Keli mažai žinomi faktai apie Justiną Jankevičių

 • Justinas, prieš tapdamas komiku ir TV laidų vedėju, išbandė ne vieną profesiją – dirbo bare, viešbučio restorane, skambučių centre, o vėliau – net administratoriumi striptizo klube.
 • Darbas televizijoje paskatino jį atsikratyti svorio – Justinas numetė beveik keturiasdešimt kilogramų. TV laidų vedėjas argumentavo, kad išvaizda yra jo darbo įrankis.
 • Nepaisant to, Justinas yra prisipažinęs, kad su greitu maistu turi sudėtingus, bet artimus santykius.
  Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Justinas Jankevičius su mylimąja Greta Mikalauskyte
  Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Justinas Jankevičius su mylimąja Greta Mikalauskyte
 • Justinas yra gimęs vasario 16 d. „Įsivaizduokite, kokia tai patriotiška šeima, jei net sūnų pagimdė per Vasario 16-ąją“, – juokavo TV laidų vedėjas.
 • Justinas nusimano apie technologinius pasiekimus ir visuomet stengiasi sekti technologijų pasaulio naujienas. Portalui Žmonės.lt yra pajuokavęs, jog labai laukia tos dienos, kai pradės rėkti ant savo anūkų, kad jie nesiteleportuotų į jo kambarį.
 • Gėdingiausias dalykas iš Justino vaikystės – tai, kad jis, būdamas aštuonerių, išmėgino tėčio skustuvą – bandė skusti dar net neželiančią barzdą. Tėtis apkaltino Justino sesę, esą ši jo skustuvu depiliavo kojas. Matydamas, kaip tėtis supyko, Justinas nusprendė neprisipažinti, kad tai jis naudojo skustuvą.
 • Pradėjus gyventi savarankiškai, Justinui sunkiausia buvo suvokti, kad jo drabužiai neišsiskalbia ir neišsilygina patys. Ir – tai, kad jis yra prastas virėjas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai