ŽMONĖS 2018: išrinkite mylimiausią TV laidų vedėją!

ŽMONĖS 2018: išrinkite mylimiausią TV laidų vedėją!
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-06 08:29
Jos sutiktų, kad televizija yra tam tikra priklausomybė. Į ją atėjusios vakar ar prieš kelias dešimtis metų, jos tapo ryškiomis, charizmatiškomis asmenybėmis, kurias šiandien pažįsta netgi tie, kurie deklaruoja nežiūrintys televizoriaus...

„Žmonės“ ir vėl kviečia balsuoti ir išrinkti Mylimiausią TV vedėją, kuri bus paskelbta sausio 21 dieną, iškilmingos „Žmonės 2018“ apdovanojimų transliacijos metu.

Trisdešimt metų televizijoje dirbanti Edita MILDAŽYTĖ – pavyzdys, kad ištikimiausių gerbėjų meilė gali niekada nesibaigti. Ji žurnalistams yra prisipažinusi, kad dirbant televizijoje svarbiausia – nemeluoti sau ir – gerbti savo laidų herojus. Pridursime: net abejingiausias širdis atveria ir jos nesuvaidintas nuoširdumas.

Rūta MIKELKEVIČIŪTĖ – profesionali laidų vedėja, laiminga dviejų vaikų mama, geba meistriškai derinti visus šiuos gyvenimo pasiūlytus vaidmenis, o televizijoje išlikti aukščiausiame zenite žibančia žvaigžde. Ji juokiasi esanti patologiškai komunikabili, tad klausimų, kas būtų, jei ne televizijos laidų vedėja, jai nekyla. Šiai profesijai ji gimusi.

Atrodo, dar vakar Indrė KAVALIAUSKAITĖ-MORKŪNIENĖ buvo svajonių nuotaka ir šauni pramoginių televizijos šou vedėja. Šiandien ši laiminga šeimos moteris, antros atžalos besilaukianti mama jaukiai jaučiasi laidoje „Mamyčių klubas“ ir yra graibstoma renginių vedėja. Kas paneigs, kad kiekvienas gyvenimo etapas jai suteikia tik dar daugiau žavesio.

„Tai – darbas, kurį mėgstu, kuris man smagus ir malonus. Bet jei jis vieną dieną baigtųsi, man tai nebebūtų tragedija“, – atvirai sako Lavija ŠURNAITĖ-KAIRIENĖ. Tačiau šiltos, korektiškos ir tokios telegeniškos televizijos laidų vedėjos dingimas iš eterio daug kam būtų beveik tragedija.

Balsuoti galima vieną kartą.

„Žmonės“ taip pat kviečia rinkti:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai