ŽMONĖS 2018: išrinkite mylimiausią TV laidų vedėją!

ŽMONĖS 2018: išrinkite mylimiausią TV laidų vedėją!
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-06 08:29
Jie žiūrovams tapo tokie artimi, kad sutikus parduotuvėje ar turguje norisi sakyti „labas“. Atrodo, kad jiems niekada nestinga nei išmanymo, nei takto, o ir žodžių niekada netenka ieškoti kišenėse...

„Žmonės“ ir vėl kviečia balsuoti ir išrinkti Mylimiausią TV vedėją, kuris bus paskelbtas sausio 21 dieną, iškilmingos „Žmonės 2018“ apdovanojimų transliacijos metu.

Ar kas dar prisimena Mindaugą STASIULĮ treninguoto Saulėno kailyje? Niekas nesiginčys, kad juo vilkėdamas diplomuotas filologas atrodė puikiai, tačiau jam tinka ir pastaruoju metu dėvimas elegantiškas klasikinis kostiumas. Jei „Gero vakaro šou“ ir „X Faktoriaus“ vedėjas ir kanda, tai labai jau švelniai.

Vieni Andrių TAPINĄ vadina svieto lygintoju, kiti – smagiausiu šalies politologu. Su metų gimtadienį atšventusia „Laisvės TV“ jis jau išmaišė visą Lietuvą. Gal tai – prezidentinės rinkimų kampanijos dalis? Neapsikentęs gandus jis nutildė pareikšdamas, jog nekandidatuos jokiuose rinkimuose nei 2019, nei 2020 metais. Tai dirva brandinama vėlesniems iššūkiams?

Kandusis cinikas Justinas JANKEVIČIUS šįmet išbandė naują amplua ir juokavo prieš kino kamerą. „Džiaugiausi, kad man teko vaidinti romantinėje komedijoje, o ne filme suaugusiesiems. Bučiuotis aš dar kažkaip pajėgiau, bet jei būtų reikėję daryti ką nors daugiau...“ – juokiasi juostoje „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ įkūnijęs nevykusį komiką.

Ar yra pašnekovas, prieš kurį Edmundas JAKILAITIS iškeltų rankas į viršų? Keturiasdešimtmetį atšventęs žurnalistas gali kalbinti ne tik apie politiką ir ne tik vilkėdamas įpareigojantį kostiumą, bet ir įsibridęs į upę, – šią vasarą su „Nacionalinės ekspedicijos“ komanda istorijos atradimų ieškojo Lenkijoje.

„Radistas“ Rolandas MACKEVIČIUS negali neužkrėsti optimizmu – atrodo, kad pokštauja kiaurą parą. Ištikimas partneriui Jonui Nainiui (šįmet jie trankiai švenčia savo bendradarbiavimo – „Radistų“ – dešimtmetį), dailiosios lyties atstovių širdis jis tirpdo žodžiais, kuriais kalba apie savo žmoną, sūnų, ir su džiaugsmu užsimena, jog netrukus sūpuos dar vieną šeimos narį.

Balsuoti galima vieną kartą.

„Žmonės“ taip pat kviečia rinkti:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai