ŽMONĖS 2018: išrinkite mylimiausią atlikėją!

ŽMONĖS 2018: išrinkite mylimiausią atlikėją!
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-06 08:29
Jos viena už kitą geresnės. Tik sužibusios muzikos padangėje ir vėl pakilusios iš savo karjeros pelenų. Dainuojančios kamerinėse salėse ir tūkstančiams didžiausiose arenose. Turbūt nuspręsti, kuri iš jų yra geriausia, profesionaliausia ar populiariausia, padėtų išleistų albumų, sudainuotų koncertų ar pagausintų sekėjų skaičius. Bet kam ta statistika? Juk svarbiausia – būti mylimiausia scenos žvaigžde.

„Žmonės“ ir vėl kviečia balsuoti ir išrinkti Mylimiausią atlikėją, kuri bus paskelbta sausio 21 dieną, iškilmingos „Žmonės 2018“ apdovanojimų transliacijos metu.

Dažna muzikos talentų konkursuose sužibanti žvaigždutė neretai užgęsta nė nespėjusi kaip reikiant įsidegti. Tik ne mėlynplaukė Monika PUNDZIŪTĖ-Monique – pergalė televiziniame konkurse „X Faktorius“ jai tapo sėkmės tramplinu, dovanojo naują sceninį vardą Monique, debiutinį albumą ir muzikinį vasaros turą po Lietuvą. Svarbiausia, kad net iš mėlynplaukės virtusi ugninga raudonplauke savo gerbėjų jaunoji dainininkė neprarado.

Nuo tada, kai ją pakvietė į legendinį estrados ansamblį „Nerija“, praėjo jau 30 metų. Minėdama šią sukaktį, scenos karalienė Džordana BUTKUTĖ surengė jubiliejinį turą per keturias didžiąsias Lietuvos arenas. Ir vėl – labai sėkmingą turą. Ji vis dar nepaliauja būti įkvepiančiu pavyzdžiu, kaip galima pakilti iš karjeros pelenų. Matyt, todėl, kad myli savo klausytoją, jis irgi ją myli iki Mėnulio ir atgal.

Iki tol buvusi slapukė Justė ARLAUSKAITĖ-JAZZU šiemet tiesiog pražydo visomis prasmėmis. Sėkmingi koncertai vijo vienas kitą, o asmeninio gyvenimo srityje, kurią dainininkė itin saugojo nuo žmonių akių, pagaliau išaušo tikras jausmų pavasaris. Meilė kuria stebuklus ir gyvenime, ir scenoje.

Ji gali būti seksuali popatlikėja, džiazo virtuozė, legendinė Barbora Radvilaitė ar miuziklų žvaigždė. Ji gali būti net pašėlusi Kakė Makė! Neprilygstamajai Karinai KRYSKO šiemet net nevertėjo skelbti, kad pradeda solinę karjerą, – ji visada buvo išskirtinė dainininkė.

Balsuoti galima vieną kartą.

„Žmonės“ taip pat kviečia rinkti:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai