ŽMONĖS 2018: išrinkite mylimiausią aktorių!

ŽMONĖS 2018: išrinkite mylimiausią aktorių!
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Scenoje ir ekrane jie atrodo orūs, gražūs ir pakylėti virš kasdienybės, o gyvenime – tiesiog vyrai, keičiantys automobilio ratus, mokantys mokesčius ir šluostantys vaikams nosis. Gal tik gatve jiems sunkiau praeiti, nes nuolat lydi žvilgsniai ir šnabždesiai: „Čia gi tas – aktorius!..“ Publikai jų reikia. Jiems publikos, tikėtina, taip pat.

„Žmonės“ ir vėl kviečia balsuoti ir išrinkti Mylimiausią aktorių, kuris bus paskelbtas sausio 21 dieną, iškilmingos „Žmonės 2018“ apdovanojimų transliacijos metu.

Giedriui SAVICKUI pakanka vos pasirodyti – ir žiūrovų akys nušvinta. Jam pakanka prabilti apie bet ką – santechnikos vamzdžius, orą, kvantinę fiziką – ir visi jau leipsta juokais. Gal todėl Giedriui dažniausiai tenka komiški vaidmenys, o ir mylimajai Agatai, šiemet tapusiai žmona, gyventi su juo visai linksma. Bet patikėkite: jis – puikus aktorius, todėl ir pravirkdyti gali vos panorėjęs.

Kur padėsi, ten tiks. Vienas talentingiausių jaunosios kartos aktorių Marius REPŠYS – balzamas režisierių širdims, nes gali tobulai suvaidinti bet ką – nuo riboto intelekto policininko iki genialaus senovės architekto. Marius išgyveno daug fizinių ir dvasinių pokyčių, tik žiūrovų meilė jam liko nekintama. Šiemet už vaidmenį filme „Šventasis“ jis pripažintas geriausiu metų aktoriumi ir apdovanotas jau antrąja „Sidabrine gerve“.

Audriui BRUŽUI tiesiog lemta būti amžinuoju meilužiu: metams bėgant keičiasi jo figūra ir šukuosena, bet tai neturi jokios įtakos įgimtam žavesiui ir patrauklumui. Tą trauką jaučia režisieriai ir... moterys: šiemet išsiskyręs su žmona Shorena, Audrius vėl tapo svajonių jaunikiu.

Tu gali nusidažyti plaukus baltai, nebekelti ragelio nepažįstamiems, imtis vaikų auklėjimo ir visiškai pasitraukti iš televizijos ekrano, bet jei esi Mantas STONKUS, tai nepadės – vis tiek liksi mylima žvaigždė. Tie, kurie pasigenda Manto televizijoje, visada gali jį rasti didžiausiose šalies arenose, scenose ir kino ekranuose.

Jaukus. Šiuo epitetu žiūrovai dažniausiai apibūdina aktorių, režisierių, improvizacijų meistrą Kirilą GLUŠAJEVĄ. Kiekvienas iš mūsų yra turėjęs tokį klasės draugą kaip Kirilas, todėl kino kūrėjai, kuriantys juostos „Tarp mūsų, berniukų“ epopėją, be Kirilo neapsieina. O teatre jam gerai pažįstamos abi barikadų pusės – tiek aktoriaus, tiek režisieriaus.

Balsuoti galima vieną kartą.

„Žmonės“ taip pat kviečia rinkti:

Skaitykite daugiau