ŽMONĖS 2018: išrinkite mylimiausią aktorę!

ŽMONĖS 2018: išrinkite mylimiausią aktorę!
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-06 08:30
„Kamera!“ „Pradedam!“ „Važiuojam!..“ Aktorėms šie žodžiai yra kasdieniai. Kartais jie džiugina, kartais erzina, nes ištraukia į prožektoriaus šviesą kiekvieną mirksnį, šypseną ir sielos kertelę. Paradoksas, bet niekas nepasikeičia kamerai išsijungus: aktorių veidai, jausmai ir asmeniniai gyvenimai ir toliau išlieka stebimi, rūpimi ir matomi. Bent jau tų, kurias labiausiai mylime, – tikrai.

„Žmonės“ ir vėl kviečia balsuoti ir išrinkti Mylimiausią aktorę, kuri bus paskelbta sausio 21 dieną, iškilmingos „Žmonės 2018“ apdovanojimų transliacijos metu.

Sunku apsispręsti, kuris šios moters grožis didesnis – išorinis ar vidinis, o jos elektroninio pašto adrese ne veltui yra žodis „Holivudas“: Toma VAŠKEVIČIŪTĖ turi holivudinę išvaizdą ir talentą ir, mūsų laimei, tuo dalijasi ne su užjūrio, o su Lietuvos žiūrovais.

Ji tiesiog akyse gali keistis nuo žaismingos viliokės iki dramatiško likimo herojės. Dramų nutinka ir Tomos asmeniniame gyvenime, tik jos dažniausiai lieka už uždangos.

Retas žino, kad aktorė Sandra DAUKŠAITĖ-PETRULĖNĖ – anglų kalbos dėstytoja ir Europos Sąjungos politikos ir administravimo magistrė. Lieknas stotas, šviesūs plaukai ir žemas balsas jai nutiesė kelią į ekraną ir sceną, o gebėjimai leido ten pasilikti ilgam. Nors Sandrai dažnai tenka vaidinti piktas ir valdingas intrigantes, realybėje ji visiškai į tokias nepanaši – gyvena gražų šeimyninį gyvenimą, yra malonaus būdo, o intrigos prie jos tiesiog nelimpa.

Kiekviena šalis turi savąją seksbombą, o Lietuva turi Inetą STASIULYTĘ. Ši aktorė tikrai žino amžino moteriškumo paslaptį, nes metams bėgant tik gražėja. Ji jaučia aistrą šokiams – ir vyrams, kurie moka šokti. Kai kine ir scenoje reikia įkūnyti seksualią blondinę, režisieriai žino, kam skambinti pirmiausia, tačiau Inetos kūrybinėje biografijoje, be abejo, nestinga ir kitokių vaidmenų.

Ingai NORKUTEI šie metai nebuvo lengvi – iširusi santuoka su vyru Aurimu Žviniu ir nuolatiniai aplinkinių klausimai „Kaip jaučiatės?“ galėjo palaužti net ir kantriausią asmenybę. Tačiau Ingos nepalaužė: ji toliau sėkmingai vaidina teatre ir ant savo moteriškų pečių jau beveik dešimtmetį tvirtai laiko televizijos serialo „Moterys meluoja geriau“ stuburą, o neseniai prisipažino apie širdin pasibeldusius naujus jausmus.

Pasirodžius filmui „Amžinai kartu“, daugelis moterų tapšnojo aktorei Gabijai JARAMINAITEI per petį ir sakė: „Tas filmas – apie mane.“ Išties Gabija sugeba įkūnyti moterį taip, kad kiekviena joje pamatytų save. Jaunystėje patyrusi gražių ir skaudžių etapų, tikrąjį aukso amžių Gabija išgyvena būtent dabar. Ir žiūrovai tai mato: šiais metais „Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose ji pripažinta geriausia aktore.

Rodos, šiemet Monika VAIČIULYTĖ atsisakė visko, kas jai iki tol buvo brangu, – žiūrovams iki širdies gelmių įsiminusios herojės spektaklyje „Išvarymas“, kitų vaidmenų Nacionaliniame dramos teatre, besiplaikstančių ilgų garbanų... Akivaizdu, jog atėjo pokyčių metas, o drąsos ir ryžto Monikai aiškiai netrūksta. Tikėkimės, vieną gražiausių Lietuvos aktorių pamatysime dar įspūdingesniuose darbuose.

Sakoma, jog nepakeičiamų nėra, visgi Ingai JANKAUSKAITEI reikėtų padaryti išimtį: vargu ar dar kuri nors moteris galėtų turėti tiek talentų, tiek moteriškumo, jausti tokią besąlygišką žiūrovų meilę ir gyventi tokį dramatišką asmeninį gyvenimą kaip Inga. Ją myli ir kamera, nes, pripažinkime: iš kurio kampo bepažvelgsi – ji vis tiek tobula.

Balsuoti galima vieną kartą.

„Žmonės“ taip pat kviečia rinkti:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai