ŽMONĖS 2018: išrinkite metų stilingiausiąją!

ŽMONĖS 2018: išrinkite metų stilingiausiąją!
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-06 08:29
Jei jų nebūtų, pramogų pasaulis būtų gerokai nuobodesnis. Visos jos yra unikalios, nepakartojamos, savimi pasitikinčios ir gerai žinančios, kas joms tinka idealiausiai, – kiekviena jų jau yra reiškinys. Nors visada atsiras jas ne tik giriančių, bet ir kritikuojančių mados ekspertų, tačiau jų vietoje norėtų atsidurti daugelis.

„Žmonės“ ir vėl kviečia balsuoti ir išrinkti Metų stilingiausiąją, kuri bus paskelbta sausio 21 dieną, iškilmingos „Žmonės 2018“ apdovanojimų transliacijos metu.

Stilistė Agnė GILYTĖ yra ta, kuri ir kitiems, ir sau kartoja, jog „mažiau yra daugiau“. Ir tai sako taip įtaigiai, kad jos veiklą seka, su ja konsultuojasi, o patarimų klauso minios. Na, o pati ryški garbanė prisipažįsta, jog jos garderobas kartais būna kiek berniokiškas. Tačiau derindama klasiką ir tai, kas madinga, susikuria nepriekaištingą asmeninį stilių.

„Mėgstu neįpareigojantį gatvės stilių, bet būna dienų, kai jaučiuosi supermergaitiška ir galiu apsirengti kaip rožinė Barbė. Visi mano, kad renkuosi tik superbrendus, o aš štai vilkiu megztinį iš „Humanos“, nes mėgstu dėvėtų drabužių parduotuves, dievinu vintažą“, – atvirai kloja Karolina MESCHINO, kurios kiekvieną naują įvaizdį socialiniuose tinkluose stebi daugiau kaip 150 tūkstančių sekėjų!

Stilistė, sėkminga verslininkė, populiaraus žurnalo redaktorė, žmona, mama, socialinių tinklų žvaigždė – trumpai pristatyti Agnę JAGELAVIČIŪTĘ tiesiog neįmanoma. Telieka pridurti, kad tai – ir viena stilingiausių šalies moterų, kurios pasirodymai viešumoje visuomet sulaukia didelio rezonanso. Vieni jos nemėgsta, kiti ją dievina, bet abejingų jai tikrai nėra.

Šalies pramogų pasaulio žvaigždžių figūrų privalumus ir trūkumus geriausiai žino „Žmonių“ stilistė Austėja JABLONSKYTĖ. Tačiau ir pati visuomet atrodo tarytum nužengusi iš mados žurnalo puslapių. „Man patinka, kai drabužių komplekte būna paslėpta žinutė“, – prisipažįsta, kad išskirtiniai jos rūbų deriniai dažniausiai būna inspiruoti kokio nors personažo – filmo ar pasakos herojaus.

Balsuoti galima vieną kartą.

„Žmonės“ taip pat kviečia rinkti:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai