„Žmonės 2018“: Donatas Montvydas – mažai žinomi faktai apie Mylimiausią atlikėją

Donatas Montvydas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Dalia Daškevičiūtė
Publikuota: 2018-01-24 14:47
Sekmadienio vakarą dainininkas Donatas Montvydas pelnė „Žmonės 2018“ Mylimiausio atlikėjo apdovanojimą. Ta proga – trumpas pašnekesys su D.Montvydu ir kelios jo paslaptys.

Duodamas interviu jūs būnate atviras, o tų interviu būta nemažai. Žmonėms susidaro įspūdis, kad jus gerai pažįsta. Bet ar tikrai? Ir ar yra kažkas, ko mes nežinome apie Donatą Montvydą?

Žmonės apie mane labai daug žino, nes aš esu atviras žmogus ir sąmoningai stengiuosi ne slėpti apie savo problemas, patirtį, o viską išsakyti, kad žmones įkvėptų istorijos, kad jie pamatytų, jog esu toks kaip jie. Aš labai norėjau, kad būtume artimesni su savo klausytojais, dėl to esu labai daug papasakojęs. Daug intymių dalykų, turiu omeny vaikystės prisiminimų ar net kažko gėdingo. Sunku atrasti, ko dar nesu sakęs.

Negi esate atversta knyga?

Iš principo – taip, nes aš nekuriu dviejų personažų – scenoje ir šeimoje. Ta pati charizma yra ir man būnant su vaikais, ir su žmona, tiktai gal šiek tiek pamažinta (šypsosi). Nėra taip, kad vienoks scenoje būnu, o kitoks gyvenime.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Iš jūsų pasisakymų yra susidaręs įspūdis, kad esate didelis maksimalistas, perfekcionistas, iš savęs labai daug reikalaujate. Ar jūsų savivertę pakelia tokie apdovanojimai? Ir kaip tuomet jaučiatės, jei nelaimite?

Aš esu labai konkurencinga asmenybė. Dažniausiai įdedu tiek daug darbo ir pastangų ne tam, kad laimėčiau kažką, o kad tikrai būčiau pastebėtas ir įvertintas. Man tai yra pakankamai svarbu. Apdovanojimai nėra tokie svarbūs, bet jie svarbūs žmonėms. Ir jei taip yra, tai ir man svarbu, nes tą darau dėl žmonių.

Aš nenoriu būti geresnis už kažką kitą – tiesiog noriu, kad žmonės aiškiai žinotų, kas yra Donatas Montvydas. Antraip tai būtų lenktynės, kažkoks ego žaidimas. Mano tikslas – su savimi kovoti, ir kai yra sunku, aš stengiuosi dar save pushinti. Aš pastoviai save tarsi prievartauju – einu į proto, psichologinius žaidimus. Dėl to, kad nuo vaikystės aš esu Montvydas. Donatas Montvydas. Visada norėjau, kad žmonės atskirtų, kas yra Donatas Montvydas. Ir ta motyvacija gena dirbti, įdėti daugiau pastangų.

Man sunku įvertinti, kiek kiti įdeda darbo, bet aš kartais net savaitgalių neturiu, dirbu po 14–16 valandų. Tai kitiems sunku įsivaizduoti, tai yra kulisiai, kurių niekas nežino.

Taigi norite būti pačia geriausia savo versija?

Taip, kiek tai yra įmanoma. Aš save spaudžiu ir nenoriu lygiuotis į kitus. Kiekvienas esame unikalūs, turime savo formą. Ir aš noriu šitoj savo formoj, šitame pavidale padaryti maksimum tiek, kiek aš galiu išspausti iš savęs. Manau, kad tą grožį, kurį mano klausytojai mato, galiu pateisinti ir suteikti jiems dar daugiau malonumo bei džiaugsmo.

Veronika ir Donatas Montvydai su vaikais
Veronika ir Donatas Montvydai su vaikais

Keli mažai žinomi faktai apie D. Montvydą:

  • Savo padėkos kalboje, kurią sakė atsiimdamas „Mylimiausio atlikėjo“ statulėlę, Donatas prisipažino, kad jo žmonai tenka daug iškęsti. „Su klausytojais praleidžiu daugiau laiko nei su mylimąja, su tokiu kaip aš gyventi negalėčiau.“
  • Donatas augo Vilniaus mikrorajone, vadinamame „Krasnūcha”. „Rajone, kuriame užaugau, buvo nemažai užgauliojimų. Arba turėdavai priklausyti tai pusei, kuri užgaulioja, arba kitai, kurią užgauliodavo. Aš negalėjau pateisinti smurto, negerų žodžių. Būdavau stebėtojas arba tas, kuris tai patirdavo”, – Žmonės.lt pasakojo dainininkas.
  • LNK laidoje „Kitu kampu” jis yra prisipažinęs, kad ilgą laiką jautė gėdą, kad turi gerą balsą. „Man buvo gėda, kad aš moku dainuoti. Visą laiką tai mokykloje slėpiau.”
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
  • TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ Donatas atskleidė, kad dukra jo neprašo padainuoti. „Ji vienintelis žmogus, kuris, kai aš dainuoju, sako: „Tėte, gal tu jau nebedainuok“. Dėl to aš jau nebedrįstu naktimis jai dainuoti lopšinių.“
  • „Lietuvos ryto“ TV laidoje „Moterų balsas“ dainininkas papasakojo, kad vaikystėje negalėdavo atitraukti akių nuo... akrobatų. „Klounai, žonglieriai man niekuomet nepatiko. Žvėrys irgi įspūdžio nedarė, tikras cirkas turi užimti kvapą.“ Akrobatai didžiulį įspūdį Donatui daro ir dabar, o cirko pasirodymai įkvėpė ne vieną jo paties pasirodymą.
  • Donatas Montvydas tapo pirmuoju Lietuvos atlikėju, turinčiu vardinį viešbučio kambarį. Viešbutyje „Comfort Hotel LT“ 321 numeriu pažymėtos durys pasitinka užrašu: „Donny Montell“.
  • „Santykius aš laikau sudėtingiausia gyvenime duota praktika. Šou versle irgi viskas sudėtinga, bet, palyginus su šeimos reikalais, ten tik saulėgrąžų lukštenimas“, – žurnalui „Laima“ neseniai pasakojo atlikėjas.
  • Donatas yra baigęs Krepšinio mokyklą. Kaip yra prisipažinęs – „vos vos baigiau“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai