ŽMONĖS 2017: išrinkite Mylimiausią TV laidų vedėją!

ŽMONĖS 2017: pretendentai tapti Mylimiausiais TV laidų vedėjais
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Sausio 22-osios vakarą vyksiančioje Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremonijoje bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, komikai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės ir netgi socialinių tinklų žvaigždės. Kas vertas apdovanojimo, balsuodami nuspręsite jūs.

„Žiūrovai neprivalo tavęs mylėti – gali ir nekęsti, tik svarbu, kad nebūtų abejingi. Jie gali gėrėtis, gali piktintis, bet turi žiūrėti“, – yra pasakęs vienas patyręs televizijos vilkas. Ir kas bandys su juo nesutikti?

Rūta Mikelkevičiūtė. LNK nuotr.

Tačiau šiame sąraše – mūsų mylimiausieji. Tie, kurie žiūrovams tapę tokie artimi, kad sutikus parduotuvėje ar turguje norisi sakyti „labas“. Ir žinomi netgi deklaruojantiems, jog nežiūri televizoriaus.

Ar kas nors gali turėti priekaištų ekrane visuomet tobulai atrodančiai Rūtai MIKELKEVIČIŪTEI? Profesionali laidų vedėja, laiminga dviejų vaikų mama, kitam pagalbos ranką tiesianti „Mamų unijos“ įkūrėja, beglobiams gyvūnams neabejinga moteris. Ji geba meistriškai derinti visus šiuos gyvenimo pasiūlytus vaidmenis, o televizijoje išlikti negęstančia žvaigžde.

Rūta Mikelkevičiūtė. LNK nuotr.

Ji gerai jaučiasi ir ant raudono kilimo, ir prieš televizijos kameras. „Gyvenimas – neišsemiamas temų šaltinis“, – įsitikinusi Vaida SKAISGIRĖ, vis sutinkanti „pasimatuoti“ naujos laidos vedėjos vaidmenį.

Na, o žiūrovai gali įsitikinti, kad jai stulbinamai tinka ir prieš kamerą atliekamas vaidmuo, ir vilkimi vardiniai drabužiai.

Nuo pirmųjų žingsnių televizijoje besąlygiška tautos meilė lydi Ingą JANKAUSKAITĘ. Aksominis balsas, Madonos išvaizda ir po devyniais užraktais saugomas asmeninis gyvenimas – ar šiai primadonai ko nors trūksta, kad būtų galima suabejoti žiūrovų meilės jai verte?

Rūta Mikelkevičiūtė. LNK nuotr.

Universalusis Arūnas VALINSKAS sunkiai rastų televizijos žanrą, kurio dar nėra bandęs. Jis yra vedęs ir tiesiogines diskusijų laidas, ir didžiausius renginius, proto bokštų viktorinas ir humoro šou. Nors sakoma, kad nepakeičiamų nėra, regis, Arūnas Valinskas – graži tos taisyklės išimtis.

Rūta Mikelkevičiūtė. LNK nuotr.

„Jie gi „radistai“, po vieną nevaikšto“, – apie šaunųjį Jono NAINIO ir Rolando MACKEVIČIAUS tandemą yra šmaikštavusi viena jų kolegė. Gal ne kiekvienas žiūrovas pasakytų, kuris iš šių vaikinų yra kuris, bet visi sutiks, kad šis nei vandeniu, nei ugnimi neišskiriamas mielų linksmuolių duetas, kur padėsi, ten tiks.

Rūta Mikelkevičiūtė. LNK nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė. LNK nuotr.

Jis pats prisipažįsta esąs cinikas! Tačiau kažkodėl vis tiek surenka daugiau balsų „už“ nei „prieš“, o jo vedamos laidos kyla reitingų laipteliais todėl, kad jose rimta veido išraiška juokauja Justinas JANKEVIČIUS.

Kai Justinas talkino laidoje apie mediciną, jį įsimylėjo visos mamos ir močiutės. Jo humoro projektai surenka jaunosios kartos sekėjų minią. Pakelkite rankas, kas nemėgstate šito vaikino? Tokių nematyti...

Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimai ŽMONĖS 2017 – sausio 22 d. 19.30 val. tiesiogiai per LNK

Apdovanojimai ŽMONĖS 2017:

Išrinkite Metų atradimą!

Išrinkite Metų stiliaus ikoną!

Išrinkite Metų feisbuko žvaigždę!

Išrinkite Mylimiausius metų atlikėjus!

Skaitykite daugiau