ŽMONĖS 2017: išrinkite Metų žvaigždę!

ŽMONĖS 2017: pretendentai į Metų žvaigždės titulą
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Sausio 22-osios vakarą vyksiančioje Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremonijoje bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, komikai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės ir netgi socialinių tinklų žvaigždės. Kas vertas apdovanojimo, balsuodami nuspręsite jūs.

Žvaigžde gimstama. Galima perskaityti šimtus storų vadovėlių apie tai, kaip ja tapti, tačiau jokie patarimai nepadės, jei iš prigimties neturėsi žvaigždės spindesio. Talentingų, darbščių, gražių, dailiai sudėtų, puikią iškalbą turinčių žmonių – tūkstančiai ir net milijonai, tačiau tikrų žvaigždžių – tik saujelė. Ne visos gimė su marškinėliais, jų talentas nebūtinai buvo puoselėjamas nuo mažų dienų, jų gebėjimai sukelia apkalbų ir dvejonių, jų kelias nebūtinai lengvas ir sklandus – bet jos turi švytėjimo, leidžiančio pralenkti konkurentus ir atnešančio publikos meilę.

Sakoma, kad Lietuva maža ir dėl to čia lengva būti žvaigžde. Tačiau kai kuriems tai vis dėlto pavyksta gerokai labiau nei kitiems, likusiems už nugaros. Ir žvaigždžių, šiemet žibėjusių ryškiausiai, ilgai ieškoti nereikia – jos iš visur žvelgia į mus, o mes net norėdami neįstengtume likti joms abejingi.

Leono Somovo ir Jazzu koncerto Vilniuje akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Jos akys televizijos ekrane, jos lūpos reklaminiuose klipuose, jos balsas mūsų ausyse – dainininkė Justė ARLAUSKAITĖ-JAZZU (28) dabar išties išgyvena savo aukso amžių. Iš jaunos mergaičiukės, dainuojančios kamerinėse klubų erdvėse, ji išaugo į lygių sau neturinčią divą, po kurios kojomis krinta didžiausios šalies arenos.

Ji kuria tokias dainas, kad koncertuose greta jų įterpti pasauliniai koveriai skamba tik kaip fonas. Užtrenkusi arenų duris, ji ir gyvenime išlieka tikra žvaigždė: myli, nekenčia, patiria audrų ir ramybės užutėkių kaip tikra dramos karalienė.

Leono Somovo ir Jazzu koncerto Vilniuje akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Nereikia būti labai akylam, kad pastebėtum, jog aktoriaus ir televizijos laidų vedėjo Manto STONKAUS (29) karjera dabar pasiekė apogėjų.

Žinoma, gal ateityje jo laukia dar geresni metai, bet profesinėje srityje Mantas jau susirinko viską, kas įmanoma: užkariavo šalies arenas kaip komikas, džiugino publiką savo projektais ir spektakliais, „nunešė stogus“ filme „12 kėdžių“ ir tapo pagrindiniu LNK televizijos veidu, užpildančiu ekraną pačiu žiūrimiausiu laiku. Nepaisant viso to – jis dar nesužvaigždėjo ir atrodo, kad jau nesužvaigždės.

Leono Somovo ir Jazzu koncerto Vilniuje akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Pramogų pasaulis turi įvairių spalvų. Šlovės ir dėmesio sau nereikalaujanti aktorė ir televizijos laidų vedėja Jurgita JURKUTĖ-ŠIRVAITĖ (31) – vienas gražiausių atspalvių jo paletėje. Jai nereikia skintis sau kelio alkūnėmis – raudonas kilimas tarsi pats nusivynioja visur, kur žengia Jurgitos koja. Net pasitraukus iš žiūrimiausių televizijos projektų, jos talentas vaidinti filmuose, vesti laidas ir renginius niekur nedingo, jos balsas puikiai nuskamba garsių dainininkų draugijoje, o jos dalyvavimas socialiniuose projektuose sulaukia visuotinio dėmesio.

Jos kalba apie savižudybių skausmą konferencijoje „TEDxVilnius“ sujaudino šimtų tūkstančių klausytojų širdis. Jurgita nebijo būti skaudžiai atvira, daug dirba savižudybių prevencijos srityje, bendrauja su žmonėmis, patyrusiais artimųjų netektis. Jurgita įrodė, kad žvaigždės turi ne tik glamūrinę, bet ir visai kitokią – gilios ir gražios sielos – pusę.

Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimai ŽMONĖS 2017 – sausio 22 d. 19.30 val. tiesiogiai per LNK

Apdovanojimai „Žmonės 2017“: balsuoti visose nominacijose galite čia!

Skaitykite daugiau