ŽMONĖS 2017: išrinkite Metų stiliaus ikoną!

ŽMONĖS 2017: pretendentės tapti Metų stiliaus ikona
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Sausio 22-osios vakarą vyksiančioje Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremonijoje bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, komikai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės ir netgi socialinių tinklų žvaigždės. Kas vertas apdovanojimo, balsuodami nuspręsite jūs.

Jos savo elegancija nušviečia pilką lietuvišką niūrumą, pasirodymu papuošia kiekvieną viešą vakarėlį. Jų vilkimi deriniai tampa etalonais, o naudojama kosmetika ar kvepalai atsiduria must have sąrašuose.

Vieniems jų rengimosi stilius atrodo idealus, kitiems – nepriimtinas, betgi dėl skonio nesiginčijama! Visi sutiks, kad kiekviena iš jų yra unikali, nepakartojama, savimi pasitikinti ir gerai žinanti, kas jai tinka idealiausiai.

Asta Valentaitė / Irmanto Gintalo nuotr.

„Šios Žuvys tai tikrai moka aplinkinių akis nukreipti į save. Ypač kai to nori“, – kartą nežinodamas, kad dėlioja Astos VALENTAITĖS horoskopą, taikliai ją apibūdino vienas šalies astrologas.

Iš tiesų, net vilkėdama juodą minimalistinį drabužį, ji visuomet atrodo taip, kad norisi atsigręžti. Asta ne tik neužsikirsdama gali vardyti vietos ir užsienio dizainerių pavardes, bet ir moka meistriškai derinti jų kūrinius. Pavyduoliai pasakys: bepigu tai daryti turint TOKIĄ figūrą!..

Asta Valentaitė / Irmanto Gintalo nuotr.

„Mažiau yra daugiau“ savo stilių apibūdina verslininkė Daina BOSAS. Nors ji garsėja rafinuota elegancija ir gali sau leisti įsigyti suknelę iš tik ką ant podiumo pristatytos Juozo Statkevičiaus kolekcijos (vėliau ją galės paskolinti modelio karjerą pradedančiai vyresniajai dukrai), bet paklausta apie stiliaus jausmą tikriausiai atsakys, kad jai už naują eilutę svarbiau gražus, sveikas, treniruotas kūnas.

Asta Valentaitė / Irmanto Gintalo nuotr.

Kitiems stiliaus pagalbą teikianti Agnė JAGELAVIČIŪTĖ pati privalo būti stilingumo pavyzdys. Juk kaip mokysi, barsi, išjuoksi ar girsi kitus, pati atrodydama bet kaip?

Tačiau atrodo, kad drabužinė Agnei yra viena mėgstamiausių namų vietų, o bet kokiam vilkimam drabužiui papildomo šarmo suteikia jos charizma.

Asta Valentaitė / Irmanto Gintalo nuotr.

Viso šalies pramogų pasaulio elito drabužių dydžius, figūrų privalumus ir trūkumus žino „Žmonių“ stilistė Austėja JABLONSKYTĖ. Taip pat ji žino, kaip suderinti iš pirmo žvilgsnio nederančius apdarus, apsirengti tiksliai pagal kvietime nurodytą dress code ir kasdieniam komplektui suteikti išskirtinumo. „Toks darbas“, – tikriausiai gūžtelėtų pečiais ji, bet akivaizdu, kad Austėja savyje turi kai ką daugiau.

Asta Valentaitė / Irmanto Gintalo nuotr.

Kultūringu ir tvarkingu savo stilių vadina televizijos laidų ir renginių vedėja Indrė KAVALIAUSKAITĖ-MORKŪNIENĖ.

Ji mėgsta klasikinius apdarus ir būna laimingiausia, jei kitiems atrodo išore bei vidumi kultūringa dama. Indrė svaigsta dėl aukštakulnių ir nebijo spalvų. Kaipgi kitaip nenublankti šalia tokios ryškios asmenybės kaip jos vyras Jogaila Morkūnas?!

Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimai ŽMONĖS 2017 – sausio 22 d. 19.30 val. tiesiogiai per LNK.

TAIP PAT SKAITYKITE: ŽMONĖS 2017: išrinkite Metų feisbuko žvaigždę!

Skaitykite daugiau