ŽMONĖS 2017: išrinkite Metų atradimą!

„ŽMONĖS 2017“ Metų atradimo nominacija
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Sausio 22-osios vakarą vyksiančioje Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremonijoje bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, komikai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės ir netgi socialinių tinklų žvaigždės. Kas vertas apdovanojimo, balsuodami nuspręsite jūs.

Pramogų pasaulis būtų nuobodus, jei kasmet jame neįsižiebtų naujų žvaigždžių, o senosios nenušvistų naujomis ir netikėtomis spalvomis. Laidų vedėja išdrįsta kopti į sceną ir dainuoti, įvertinimo Lietuvoje stygiumi dažnai besiskundžiantis kūrėjas pasiuva tautinę kolekciją ir pavadina ją duokle tėvynei, garsaus vyro žmona atsiskleidžia ne tik kaip puiki mama, šeimos moteris, bet ir kaip populiari laidų bei renginių vedėja.

Juozas Statkevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Šiais laikais, kai, rodos, mados kūrėjai vargiai kuo begali nustebinti, Juozas STATKEVIČIUS ima ir ištraukia zuikį iš skrybėlės – surengia pribloškiamą kolekcijos pristatymą ant šieno ir modelius išpuošia tautiniais drabužiais. Šie, žinoma, Juozo rankose virtę paryžietiškai elegantiškais.

„Taip, aš sulaužiau visas taisykles ir prašau man atleisti. Taip, buvo sunku. Šimtą kartų lengviau sukurti kokią juodų drabužių kolekciją, prisiūti tiulių ir blizgučių, ir viskas baigta“, – besistebintiems atkerta dizaineris, modelius apavęs ne tik „Manolo Blahnik“, bet ir klumpėmis. Gal, be išieškoto skonio, Juozas turi ir orakulo talentą – po rinkimų Seimą užplūdo „valstiečiai“ su savo vadu, kuris prabilo apie tautinius kostiumus mokiniams, priešakyje?

Juozas Statkevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Jai nepakako būti populiariojo Manto Stonkaus žmona, nes pati turi krūvą talentų ir stiprią charizmą. Paauginusi vaikus, Indrė STONKUVIENĖ dalijo stiliaus patarimus, šturmavo internetą savo kuriamais vaizdeliais, kuriuose smagiai sau šaipėsi pati iš savęs. Feisbuke ir instagrame kartu su ja kikeno tūkstančiai sekėjų, tarp jų, matyt, pasitaikė ir televizijos prodiuserių, šie dosniai jai pažėrė pasiūlymų.

Pramoginiais projektukais, smagiomis laidelėmis Indrė nesusigundė – pasirinko tautiečiams dalyti milijonus – „Teleloto“ vedėjos etatą. Nors kas savaitę skelbia naujų turtuolių pavardes, pati tiki, kad milijoną smagiau ne išlošti, o uždirbti. Tą, regis, ši vulkaniškos energijos moteris ims ir padarys... Jau spėjo ji pasimatuoti dainininkės mikrofoną – sėkmingai kaunasi „Žvaigždžių duetuose“. Kur Indrę bepadėsi, visur pritaps.

Juozas Statkevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Jogailai Morkūnui plačiau pravėrus pramogų pasaulio duris, Indrė KAVALIAUSKAITĖ-MORKŪNIENĖ pro jas žengė didelį platų žingsnį ir žingsniuoja toliau – tapo viena geidžiamiausių televizijos laidų ir renginių vedėjų. Darbo pasiūlymai jai byra kaip iš gausybės rago, temperamentingoji jauna mama pasiraičiusi rankoves jų imasi.

Vyras, užuot pataręs pristabdyti arklius ir daugiau laiko skirti namams, ją tik skatina. „Aš noriu, kad Indrė neiškristų, kaip sakoma, iš rinkos“, – trumpai paaiškina. Kol kas, atrodo, graibstomai vedėjai tas negresia, o jos rinkos vertė auga kaip ant mielių.

Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimai ŽMONĖS 2017 – sausio 22 d. 19.30 val. tiesiogiai per LNK.

Apdovanojimai ŽMONĖS 2017:

Išrinkite Metų stiliaus ikoną!

Išrinkite Metų feisbuko žvaigždę!

Išrinkite Mylimiausius metų atlikėjus!

Skaitykite daugiau