ŽMONĖS 2017: ceremonijos vedėjos jau ruošiasi iškilmingam vakarui

Apdovanojimų „Žmonės 2017“ programos žvaigždės / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-18 12:41
Jau šį sekmadienį būriai pasidabinusių kviestinių svečių raudonu kilimu trauks į Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremoniją, kur bus iškilmingai apdovanoti ryškiausi ir mylimiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, komikai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės ir netgi socialinių tinklų žvaigždės.

Ruošiantis didžiausiam metų pobūviui niekaip neišsiversi be vakarinės suknelės ir aukštakulnių. O kuo prašmatniame pramogų pasaulio vakarėlyje sužibės pagrindinės šio vakaro programos žvaigždės – šešios damos, papuošusios „Žmonių“ viršelį?

Viganto Ovadnevo/„Žmonės“ nuotr.
Viganto Ovadnevo/„Žmonės“ nuotr.

Galime tik išduoti, kad įspūdingas sukneles savo mūzoms kūrė vis kitas garsus šalies dizaineris. Bus visko, žada jie. Ir elegantiško aksomo, gundančio šilko ir apnuoginto kūno.

„Iškilmingam pobūviui panorau Agnę Grudytę papuošti tokiu drabužiu, kuris labiausiai atspindėtų ne išorinį, o vidinį jos grožį. Jos drabužis nerėks apie seksualumą, nepriblokš atvirumu – tai tiesiog bus stipri suknelė stipriai asmenybei“, – žada dizaineris Egidijus Rainys.

Stilistas Kęstas Rimdžius, besirūpinantis Rūtos Ščiogolevaitės įvaizdžiu, mano, kad ryškiomis spalvomis švytintį žmogų pamatyti lengviau nei vilkintį tamsiais drabužiais. Tad įsitikinęs, kad norint atrodyti vau, reikia ir spalvos vau.

Apdovanojimai „Žmonės 2017“: balsuoti nominacijose galite čia.

Naujausi straipsniai