Žmonai teberaudant dėl išdavystės Jeremy Meeksas pakurstė gandus dėl sužadėtuvių

Chloe Green ir Jeremy Meeksas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-16 12:18
Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu tituluojamas amerikietis Jeremy Meeksas – vienas labiausiai apkalbėtų pastarųjų metų veikėjų. Iš kalėjimo išėjęs vyras pradėjo sėkmingą modelio karjerą, paliko žmoną Melissą Meeks su vaikais ir pradėjo naują gyvenimo etapą su milijonierių atžala Chloe Green.

Apie vyro išdavystę Melissa sužinojo iš žiniasklaidos (visą pasaulį apskriejo paparacų darytos Jeremy ir Chloe nuotraukos iš jachtos), tačiau moteris vis tiek yra linkusi atleisti savo sūnaus Jeremy jaunesniojo tėvui.

„Jis buvo mano vyru aštuonerius ar devynerius metus, žinoma, kad aš jį labai mylėjau. Aš jį vis dar myliu. Man labai sunku galvoti apie tai, kas nutiko, nes, atvirai kalbant, tebenoriu, kad mano vyras sugrįžtų namo“, – prieš kameras graudinosi Melissa.

Tuo tarpu Jeremy pas buvusią šeimą grįžti neketina. Jis nustojo slėpti meilužę tądien, kai pasklido juos demaskuojančios nuotraukos. Pora iki šiol nesislepia – jie viešai demonstruoja užgimusius jausmus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žiedas su briliantu ant Chloe piršto šią savaitę paskatino kalbas apie jau įvykusias poros sužadėtuves.

Apie galimas poros piršlybas buvo kalbėta jau gerokai anksčiau. Pasak dailymail.co.uk, Jeremy skyrybų prašymą užpildė tam, kad galėtų pasipiršti Chloe.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai