Žmoną už pavadėlio vedžiojantis milijonierius Traversas Beynonas siekia tapti „Instagram“ karaliumi

Traversas Beynonas ir jo haremas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-20 20:01
Garsusis pokerio žaidėjas Danas Bilzerianas (34 m.) turi rimtą konkurentą – „Instagram“ karaliaus titulą iš jo kėsinasi atimti australų Hugh Hefneriu tituluojamas milijonierius Traversas Beynonas.

Tabako magnatas Traversas Beynonas, kuris save vadina „The Candyman“, gyvena prašmatnioje 3,7 mln. JAV dolerių kainuojančioje viloje, kuri primena garsųjį „Playboy“ dvarą.

Čia nuolatos vyksta audringi vakarėliai, kuriuose netrūksta pusnuogių merginų, o Traversas Beynonas savo išskirtinio gyvenimo būdo akimirkomis noriai dalijasi savo „Instagram“ paskyroje.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Tiesa, priešingai nei didžiausias jo konkurentas Danas Bilzerianas, sparčiai populiarėjantis australas yra vedęs ir turi keturis vaikus. Jo vaikai gyvena toje pačioje viloje, kurioje vyksta nevaldomos šėlionės, o žmona Taesha nė kiek neprieštarauja lova dalintis su vyro meilužėmis, tarp kurių – ir jos pačios geriausia draugė. 

Traverso Beynono žmona taip pat neprieštarauja būti vedžiojama pavadėliu – nuotrauka, kurioje milijonierius vedžioja keturiomis ropojančią žmoną ir meilužę apskriejo internetą ir sukėlė tikrą skandalą.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Australijoje jau pasklido pasipiktinimo banga dėl to, kokį pavyzdį Traversas Beynonas rodo savo vaikams, o jo dabartinės žmonos seneliai televizijoje viešai išreiškė susirūpinimą savo proanūkių gerove. Jie taip pat pasiguodė, kad dar nė karto nėra susitikę su savo provaikaitėmis.

„Mes norėtume nueiti ten, pagriebti Taeshą ir jos mergaites ir ištempti jas iš ten. Jam gal visa tai ir atrodo juokinga, bet niekam kitam tai nejuokinga“, – kalbėjo moters seneliai.

Traversas Beynonas su dabartine žmona Taesha turi dvi mažametes dukras, o su pirmąja žmona 1991-ųjų „Mis Pasauliu“ Ninibeth Leal turi dar du vaikus, kurie jau yra paaugliai ir gyvena su tėvu.

Pats Traversas Beynonas į kritiką nekreipia jokio dėmesio. „Tėra vienas dalykas, kurį aš branginu labiau nei rengti didžiausius ir geriausius vakarėlius... ir tai yra mano VAIKAI IR ŠEIMA“, – savo „Instagram“ paskyroje kritikams atsikirto milijonierius.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Nors jau spėjo sulaukti nemažai dėmesio, kol kas Traversui Beynonui reikia dar gerokai pasistengti, kad pralenktų didžiausią savo konkurentą Daną Bilzerianą: jis „Instagram“ tinkle turi 9 mln. sekėjų, o štai australų milijonierius – dar tik 150 tūkst. Tiesa, Traverso Beynono paskyra „Instagram“ tinkle atsirado tik šių metų kovo mėnesį, tad varžybos dar tik įsibėgėjo.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai