Žmoną per kolekcijos pristatymą palaikęs S.Prūsaitis: „Retas sugeba stilių sukurti nuo nulio“

Saulius Prūsaitis su Agne Kuzmickaite ir dukra Leonarda / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-17 13:34
Liepos 16-ąją Vilniaus rotušėje savo naujausią drabužių kolekciją pristačiusią Agnę Kuzmickaitę viso renginio metu entuziastingai palaikė dainininkas Saulius Prūsaitis su judviejų dukra Leonarda.

Po trijų dalių drabužių kolekcijos pristatymo Saulius Prūsaitis Žmonės.lt pasakojo, jog yra didžiausias savo žmonos gerbėjas ir džiaugiasi vienu užbaigtu kūrybiniu etapu. Anot jo, šie metai iš Agnės pareikalavo kur kas daugiau jėgų, nei bet kurie kiti.

„Pagal žmonių reakcijas mačiau, kad jiems tai, ką matė šiandien, tikrai patiko. Susirinkusieji – lojalūs Agnės gerbėjai, kurie vertina jos kūryba. Prie jų prisidedu ir aš (šypsosi). Manau, kad tai, ką ji daro, yra ryšku ir šiuolaikiška.

Tiesą sakant džiaugiuosi, kad šis kolekcijos pristatymo etapas pasibaigė, kadangi kiekvienais metais tai iš Agnės atima vis daugiau jėgų. Su 8-ąją prêt-à-porter kolekcija mano žmona pasirodė ne tik Lietuvoje, bet ir Londono madų savaitėje, todėl teko atiduoti dvigubai daugiau energijos.

Vis dėlto, kad ir koks įtemtas etapas tai buvo, tik pasibaigus jam, Agnės galvoja vėl suksis naujos mintys, susijusios su mada. Tai yra tarsi nenutrūkstamas kūrybinis ratas, todėl telieka didžiuotis jos spalvingomis idėjomis bei  atsinaujinančia energija.“

Agnės Kuzmickaitės madų šou / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Agnės Kuzmickaitės madų šou / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Žinomas vyras tikino į kūrybinį procesą nesikišantis ir savo žmonai suteikiantis visą erdvę, kurios jai reikia. „Labai retai lendu į šiuos reikalus. Matote, pas mus yra trenerių kraštas: visi žino, kaip geriausiai žaisti krepšinį, tačiau niekas to nedaro. Lygiai taip pat yra su stiliumi. Galime patarti ar kritikuoti, tačiau retas sugeba stilių sukurti nuo nulio.

Agnė kartais paklausia patarimo ir jei aš turiu ką pasakyti – patariu. Tačiau neretai pasitaiko, kad tikrai negaliu patarti, todėl tiesiog nukreipiu pokalbį kita tema (juokiasi).“

Saulius Prūsaitis ir Agnė Kuzmickaitė / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Saulius Prūsaitis ir Agnė Kuzmickaitė / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Pats patarimų Saulius tikino dažniausiai sulaukiantis iš Agnės ne kaip iš dizainerės, o kaip iš žmonos.

„Per tiek daug metų teko rengtis tiek Agnės, tiek kitų stilistų kurtais drabužiais, todėl negaliu teigti, kad mano scenine išvaizda visada pasirūpina žmona. Abu atsiduodame savo skirtingoms veikloms, todėl rūpesčiais, kaip atrodysiu ant scenos, nenoriu apkrauti Agnės, kuri ir taip turi pilna savo darbų.“

Saulius Prūsaitis pasidžiaugė, kad jų šeimai pavyko išgyventi karantiną ramiai, nors pradžioje jaudulio nemažai tikrai buvo.

„Nepabijosiu pasakyti – ačiū Dievui, kad šią vasarą turiu koncertų. Taip pat šiuo metu įrašinėju naują albumą. Po sunkaus laikotarpio tai yra tikra atgaiva. Džiaugiuosi, kad žmonės, kurie taip pat išgyveno šį laikmetį, prisiminė mane ir mano kūrybą. Darbo bus daug, todėl esu labai laimingas“, – kalbėjo jis.

Saulius Prūsaitis ir Oskaras Koršunovas / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Saulius Prūsaitis ir Oskaras Koršunovas / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Kadangi visą laisvą laiką Saulius stengiasi leisti su šeima, ši vasara – ne išimtis.

„Jau kitą savaitę visi kartu išvyksime paatostogauti. Dukra labai laukia. Kiekvienais metais renkamės Lietuvą, todėl šiemet taip pat linksime čia. Gyvenimas gražus ir mūsų šalyje!“

Taip pat skaitykite: A.Kuzmickaitės madų šou – būrys žinomų veidų: grožėjosi ne tik užsienyje išliaupsintais darbais

Naujausi straipsniai