Živilės Kropaitės vaikui naktį prireikė medikų pagalbos: „Ašaros bėga, kaip nuostabiai jie dirba“

Živilė Kropaitė / Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjusi naktis dviejų vaikų mamai, televizijos laidų vedėjai Živilei Kropaitei-Basiulei ir jos vyrui teisininkui Liudui Basiuliui buvo pilna įtampos – į jų namus skubėjo medikai, kurių pagalbos prireikė poros vaikeliui.

Apie sudėtingą naktį Ž.Kropaitė-Basiulė papasakojo socialiniuose tinkluose. Šiuo įrašu sutiko pasidalyti ir su portalu Žmonės.lt. Moteris nepraleido progos padėkoti medikams, kurie atvykę į namus, šeimai suteikė ne tik būtinąją pagalbą, bet ir ramybę. 

„Dalis tėvų susiduria su tokiu baisiu momentu, kai pirmąsyk jų vaikui vidury nakties staiga pritrūksta oro. Jie siaubingai supanikuoja. Jei būna pasiskaitę kažko, seka, ar tas vaikas nekosti „lojimo“ kosuliu, bandydami atpažint laringitą, bet koronos kontekste vis tik išsigąsta dar labiau. O tada netrukus įsitikina, kad – duokdie, kuo rečiau – bent iki 3 metukų jų kiekvieną arba kas kažkelintą slogą lydės laringito priepuoliai.

Vakar ir mums buvo tokia naktis.

Noriu labai padėkoti Greitoji Medicinos Pagalba.

Nežinau personalo vardų, nelabai mačiau ir veidų – juoba, kad su kaukėm – bet man ašaros bėga, kaip nuostabiai jie dirba.

Nuramino. Atsakė į kiekvieną klausimą, nebūdami juk kažkokie laringospecialistai. Vaiką glostė, darė jai adrenalino inhaliavimo pauzes, glostė vėl. Rodė Cocomelon filmukus, bandė ir kitus filmukus, nes anie neveikė, vaikui klykiant; iš savo telefono ir iš savo interneto. Visas ampulių atliekas išsinešė, sakydami, „tik nepalikime, namuose yra vaikų“, linkėjo ramios nakties ir buvo tiesiog neįtikėtini.

Ačiū ačiū ačiū, tesaugo jus viskas, kas gali, žmonės, įstatymai, darbdaviai, dievulis“, – rašė ji.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su Ž.Kropaite-Basiule, ji patikino, kad šiuo metu jos atžala jaučiasi gerai. 

Dalis tėvų susiduria su tokiu baisiu momentu, kai pirmąsyk jų vaikui vidury nakties staiga pritrūksta oro. Jie...

Posted by Živilė Kropaitė-Basiulė on 2021 m. lapkričio 26 d., penktadienis

Žmonės.lt primena, kad Ž.Kropaitė-Basiulė ir L.Basiulis augina du vaikus – 2020-ųjų rugsėjį gimusią dukrelę Dorotėją ir 2018 m. gegužę pasaulį išvydusį pirmagimį Vėją.

Pora susituokė 2018 m. vasario 16 dieną. 

Skaitykite daugiau