Živilė Jonikaitė atskleidė, kaip Gediminas Juodeika jai pasipiršo: „Nesupratau, kas atsitiko“

Živilė Jonikaitė ir Gediminas Juodeika / Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-22 11:01
Šeštadienio ryto ritualu jau tapusi TV3 televizijos žiūrovus žadinanti kulinarinė pokalbių laida „Virtuvės istorijos“ ir šįkart paruošė itin azartišką dvikovą. Dėl geresnio virtuvės šefo vardo susikaus du bičiuliai – tai sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas-Vyšniukas ir televizijos laidų prodiuseris, aktorius Gediminas Juodeika. O kuris judviejų gamina geriau nuspręsti teks Gedimino sužadėtinei ir Ramūno gerai draugei Živilei Jonikaitei.

Legendiniame Kauno restorane „Miesto sodas“ esančiose kūrybinėse dirbtuvėse „Gastro siena“ įsikūrusioje studijoje laidos herojų laukia ne tik gardžių, bet ir sveikų bei subalansuotų patiekalų receptai. Burtai lems, jog Ramūnas, kartu su laidos vedėja Ilona Juciute-Čibirkiene, gamins omega rūgščių prisotintos silkės „mojito“ tešlos krepšeliuose, o Gediminas, padedamas „Kamado bono“ grilių virtuozo Tomo Petrylos, keps kreminę vištieną su parmezano sūriu ir laukiniais ryžiais iš lietuviškos, sveikai užaugintos paukštienos.

Gediminas Juodeika laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.
Gediminas Juodeika laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.
Ramūnas Vyšniauskas laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.
Ramūnas Vyšniauskas laidoje „Virtuvės istorijos“ / tomasfoto.lt nuotr.

„Nesvarbu, kuris laimėsime, svarbu, kuris su ta Živile miegosime. Todėl manau, kad nepriklauso, kaip Vyšniukas gamins – ką nori gali daryt, bet laimėsiu vis tiek aš“, – azartiškai dvikovai bus nusiteikęs Gediminas.

Gedimino priešininkas, energijos ir gero humoro jausmo nestokojantis Ramūnas Vyšniauskas – išties spalvinga asmenybė. Šiandien jis net keturių restoranų vadovas, tačiau savo karjerą pradėjo kaip vienas ryškiausių Lietuvos sunkiaatlečių, pelnęs ne vieną svarbų apdovanojimą.

„Nuo vaikystės mane įkalbinėjo šiai profesijai, tik aš nepasiduodavau tam. Bet kadangi mane pagimdė štangų salėj, ir tai ne perkeltine prasme, o iš tikrųjų, tai taip gavosi, kad nutariau būti sportininku, ir būtent sunkiaatlečiu“, – apie gyvenimo pasirinkimus pasakos Ramūnas.

G. Juodeikos karjera prasidėjo jam dar besimokant mokykloje, kuomet būdamas vienuoliktokas, jis pasibeldė į vienos televizijos duris ir pareiškė norą joje dirbti. Šiandien charizmos ir žodžio kišenėje neieškantis Gediminas yra tikras eterio profesionalas bei vienas garsiausių televizijos prodiuserių šalyje. Visgi, tokį veržlų ir aktyvų vyrą gyvenimo kelyje lydi ne ką mažiau veikli ir žavi jo sužadėtinė Živilė Jonikaitė.

Laidos „Virtuvės istorijos“ kadras / tomasfoto.lt nuotr.
Laidos „Virtuvės istorijos“ kadras / tomasfoto.lt nuotr.

„Mes susitikom Dubajuje. Visą savaitę gyvenome kartu tam pačiam viešbutyje, tačiau susitikom tik prie autobuso, kai jau reikėjo krautis lagaminus ir skristi namo. Ir ji – mažytė, smulki, su didžiausiu lagaminu stovėjo prie to autobuso, o aš, būdamas vienintelis džentelmenas tame autobuse, nusprendžiau jai padėti“, – apie judviejų pažintį laidoje atviraus Gediminas.

Živilė atvira – nors su mylimuoju jiedu iš tiesų yra gan skirtingi, tačiau veržlumas, meilė gyvenimui ir aktyvus laisvalaikis suvienijo juos, o prieš mažiau nei metus, žinomas vyras uždavė jai svarbiausią gyvenimo klausimą.

„Gediminas pasipiršo Vatikane. Mes atvykome į vieną vietą ir jisai pradėjo krapštinėtis kurpinėje, lyg kažko ieškodamas... Ir kuomet aš atsisukau, žiūriu – klupi. Pradžioj aš nesupratau, kas atsitiko – gal jam bloga, alpsta, rankos dreba, o jisai sako, ar tekėsi už manęs, aš atiduodu tau visą save...“, – apie romantiškiausią poros momentą prie gardžių patiekalų stalo pasakos Živilė.

Kuo rytais Gediminas lepina savo mylimąją, kokius kulinarinius patarimus apie sveiką mitybą dalins sportininkas Ramūnas bei kuris iš jų dviejų yra geresnis kulinaras – sužinosime jau šį šeštadienį 9 val. laidoje „Virtuvės istorijos“.

Naujausi straipsniai