Žiūrovų favoritė F. Šukytė nusifilmavo nuotaikingą klipą: su fėjos suknele ir tualetinio popieriaus „aksesuarais“

Kadras iš Faustos Šukytės pasirodymo, nufilmuoto namuose
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį specialios transliacijos „Lietuvos talentai #IšNamų“ metu pasirodę mylimiausi projekto dalyviai buvo paruošę pasirodymą ir jį nufilmavę. Žiūrėjusieji tiesiogiai transliuojamą laidą internete balsavo ir išrinko jiems labiausiai patikusį pasirodymą.

Pirmoje vietoje atsidūrė grupė jaunoji būgnininkė Fausta Šukytė. Talentinga mergaitė paruošė specialų pasirodymą, kuriuo tikėjosi namie esantiems žiūrovams pakelti nuotaiką ir pasidalinti geromis emocijomis. Faustos mama Laura Šukienė pasakojo, kad dukra labai daug investuoja į tai, ką mato žiūrovai. Tačiau žiūrovų plojimai ir ovacijos atperka viską.

„Galvojome, ką čia tokio padaryti. Norėjosi kažką linksmo, mąstėme idėją. Pirmadienį namuose atidarėme „studiją“ ir visi pradėjome dirbti. Mama buvo operatore, o tėtis – montuotojas. Nufilmavome ir sumontavome klipą, kuriame Fausta ir groja, ir vaidina. Taip pavyko sukurti linksmą ir nuotaikingą klipą, kurį pavadinome „Spalvotas Faustos sapnas“. Klipas visiems patiko ir žiūrovai tą įvertino. Pasistengėme pasireklamuoti per socialinius tinklus. Tikėjomės, laukėme ir norėjome, bet kad taip bus – nežinojome. Faustos emocijos nesiveržia per kraštus, ji labai santūri. Pasakė, kad smagu, tačiau tikrai žinau, kad ją labai pradžiugino toks sprendimas“, - džiaugėsi L. Šukienė.

 

Žiūrovai nusprendė, kad antrosios vietos yra vertas skrabalistas Karolis Šileika. Nors yra tokių, kurie tikini, kad skrabalais nieko nenustebinti, Karolis turi jiems ką pasakyti. Jis skrabalais sugroja įvairias populiarias dainas ir netgi klubinės muzikos remiksus taip, kad „Lietuvos talentų“ teisėjai prarado amą. Matosi, kad šis žmogus yra įsimylėjęs šį muzikos instrumentą. Įdomu tai, kad gyvenime Karolis dirba tolimųjų reisų vairuotoju. Jo vilkike yra šaldytuvas, televizorius, lova ir kiti dalykai, bet Karoliui labiausiai gaila, kad į keliones jis negali pasiimti skrabalų.

Trečiąją vietą užėmė iliuzionistas Antonas Lavrentjev. Antonas – magijos veteranas, scenoje jau rodęs viską: triukus su kortomis, dingstančiais žiedais, laikrodžiais, degančiais pinigais, šaudęs užrištomis akimis. Tačiau stipriausias Antono jo koziris – šmaikštus liežuvis ir geras humoro jausmas. Beje, jis vienintelis „Lietuvos talentų“ herojus, kurį persekioja antrosios vietos sindromas. Anksčiau dėl to pykęs, dabar Antonas iš to smagiai juokiasi.

Skaitykite daugiau