Žiūrėkite: „The Roop“ lyderis Vaidotas atskleidžia kitų metų „Eurovizijos“ planus

Pokalbis su grupės „The Roop“ vokalistu Vaidotu Valiukevičiumi
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-27 18:14
Šių metų pradžia grupei „The Roop“ – tarsi amerikietiški kalneliai: plačiai nuskambėjusi grupės daina „On fire“ žadėjo pergalę „Eurovizijoje“, dainos šokio ritmu judėjo tūkstančiai žmonių, radijo stotis netilo. Tačiau visa tai nutraukė skaudi žinia ne tik gerbėjams, bet ir šių metų nacionalinių atrankų į „Euroviziją" nugalėtojams: atšaukus konkursą, kitais metais laukiami atlikėjai su naujais kūriniais.

Grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius pasakoja, kad net ir neįvykus konkursui, grupė yra nugalėtoja savo šalyje bei džiaugiasi didžiuliu gerbėjų palaikymu ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Vis dėlto šių metų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laimėtojai tikisi, kad dėl koronaviruso atšaukus konkursą, jie kitąmet Lietuvai galės atstovauti be atrankos.

V. Valiukevičius teigimu, nacionalinis transliuotojas LRT sprendimą turėtų priimti per kelias artimiausias dienas – iki balandžio 1-osios.

„Aš tikiu, kad LRT vis dėlto leis mums atstovauti Lietuvai, todėl, kad mes dar neturėjome progos“, – sako V. Valiukevičius.

Dainininkas dalijasi savo patirtimi ir portalui Žmonės.lt pasakoja apie šių dienų nuotaikas, laiką namuose bei viltingus ateities planus.

Pokalbį su grupės „The Roop“ lyderiu žiūrėkite čia:

Naujausi straipsniai