Zita Tallat-Kelpšaitė: „O juk kadaise buvau bene vienintelė su skrybėle“

Zita Tallat-Kelpšaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tarptautinio verslo žurnalo „Jūra. Mope. Sea“ leidėja klaipėdietė Zita Tallat-Kelpšaitė, vos tik pasirodo uostamiesčio renginiuose ar vakarėliuose, iškart atkreipia į save dėmesį išskirtiniu stiliumi ir puošniomis skrybėlėmis.

Z.Tallat-Kelpšaitės kolekcijoje – ne tik klasikinės, bet ir itin originalios skrybėlės: su jūriniais motyvais, taip pat Klaipėdos herbo detalėmis.

„Tikiuosi, kad Klaipėdoje esu žinoma ne dėl skrybėlių, o dėl savo žurnalo. Turiu nemažai skrybėlių, nes aš tiesiog mėgstu jas nešioti. Parsivežu iš kelionių, kartais gaunu dovanų. Dovanoti jas man mėgsta dizainerė Aina Zinčiukaitė. Visos skrybėlės turi savo istoriją, kai kurias perkuriu ir jos atrodo kaip naujos“, – 15min pasakojo moteris.

Zita Tallat-Kelpšaitė / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.
Zita Tallat-Kelpšaitė / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.

Viena skrybėlė turi ypatingą istoriją. Viešėdama Vokietijoje klaipėdietė išdrįso užtraukti vieną vokišką dainą. Klausytojams labai patiko atlikimas ir paklausė, kai galėtų atsidėkoti už puikų reginį. Z.Tallat-Kelpšaitė nepasimetė ir paprašė skrybėlės. „Aš iš tiesų sulaukiau dovanos – ji buvo nuostabi“, – pasakojo klaipėdietė.

Ji prisiminė, kad kadaise, kai tik atsikraustė į Klaipėdą, buvo viena iš nedaugelio besipuošiančių skrybėlaitėmis.

Zita Tallat-Kelpšaitė / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.

Prie gatvėse atsisukančių praeivių teko priprasti. Smalsuoliai visada nužvelgdavo Z.Tallat-Kelpšaitės galvos papuošalus.

Dabar vis daugiau moterų puošiasi skrybėlėmis. Anot Z.Tallat-Kelpšaitės, labai nedaugeliui moterų jos netinka.

„Skrybėles reikia jausti. Kartais skrybėlė gali viską pagerinti, papuošti įvaizdį, tačiau gali ir pagadinti. Svarbu pasirinkti sau tinkamą formą“, – patarė garsi klaipėdietė.

Stilingoji Zita Tallat-Kelpšaitė (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau