Žirgus pamėgusi Ingrida Kazlauskaitė – apie magišką fotosesiją su Bijūnu ir nesavanaudišką svajonę

Ingrida Kazlauskaitė ir žirgas Bijūnas / Jūratės Vilkelės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė nuo pat mažumės be galo mylėjo gyvūnus. Jos tėvai, muzikantai Liveta ir Petras Kazlauskais dukrą jau vaikystėje mokė, kad visas gyvas būtybes reikia vertinti, branginti ir skatino jais rūpintis. Meilė gyvūnams Ingridai augant vis didėjo, o prieš kelerius metus ji atrado naują susižavėjimo objektą – žirgus. „Jie yra stebuklas“, – su šypsena portalui Žmonės.lt sako I.Kazlauskaitė, draugystę su žirgais įamžinusi magiškoje fotosesijoje.

Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė – tikras gyvenimo džiaugsmo ir pozityvo šaltinis. Jos skleidžiamos energijos užtenka ne tik šeimai ir draugams, bet ir gyvūnams, kuriuos moteris be proto myli. Ingrida tikina, kad grožisi kiekvienu gyvu padarėliu ir nori jį tyrinėti, glostyti, bučiuoti. Tai jai – savotiška terapija.

„Esu labai dėkinga tėveliams, kurie leido ir net skatino auginti visus gyvūnėlius, kuriuos norėjau. Pamenu, visais jais labai rūpindavausi: iš mokyklos skubėdavau namo, nes reikdavo juos pamaitinti, pamyluoti, išvalyti narvelius“, – portalui Žmonės.lt pasakoja Ingrida Kazlauskaitė.

Jos augintinių sąrašas – ilgas. Vienu metu ji turėjo žiurkėną, dvi jūrų kiaulytes, tris šuniukus ir keturis paukštelius – du amadinus, banguotąją papūgėlę ir Aleksandro papūgą.

Ingrida Kazlauskaitė su augintine Bela / Asmeninio albumo nuotr.

Prieš keletą metų mylimų gyvūnų sąrašą papildė žirgai. Jausmai jiems užsimezgė vieno televizijos šou metu, kuriame dalyviai turėdavo vykdyti įvairias užduotis. Ingridai tekęs išbandymas buvo susijęs su žirgais – tąkart jie pirmąsyk ir susipažino.

„Teko vykti į žirgyną, esantį už Vilniaus. Ten turėjau išmokti šukuoti, maitinti, prausti žirgus, valyti jų gardus. Jau tada nejaučiau jokios baimės. Mane itin pakerėjo rimtos, gilios jų akys ir prikaustantis žvilgsnis. Be to, tai – be galo protingi gyvūnai. Labai žavi jų gebėjimas išreikšti emocijas ir parodyti charakterį“, – neslėpdama simpatijos dalijasi pašnekovė.

Moteris priduria, kad žirgų energija – labai stipri, kone užburianti. Nepaisant to, su šiais gyvūnais ji susitinka nereguliariai, o jodinėjimas į rimtą hobį neišaugo.

Ingrida Kazlauskaitė ir žirgas Bijūnas / Jūratės Vilkelės nuotr.

„Jodinėti man visai patiko ir pavyko, žirgams baimės nejaučiau. Visgi tai man – tik pramoga, nes dažnai tuo užsiimti negalėčiau dėl laiko stygiaus. Jo neužtektų, o širdis nerimtų. Esu labai prieraišus žmogus“, – aiškina Ingrida.

Laimei, mylimus gyvūnus kartais ji sutinka visai netikėtomis aplinkybėmis, koncertuodama Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Su vietiniais žirgais ji visuomet pabendrauja – apkabina, paglosto ir išbučiuoja.

Susižavėjimą žirgais įamžino fotosesijoje

Prieš kurį laiką Ingrida nusprendė, kad begalinę meilę žirgams reikia įamžinti. Geriausias būdas tam – teminė fotosesija. Jai moteris pasirinko išskirtinio grožio žirgą Bijūną, kurį buvo nusižiūrėjusi jau anksčiau.

Ingrida Kazlauskaitė ir žirgas Bijūnas / Jūratės Vilkelės nuotr.

„Bijūnas mano simpatija tapo jau seniai. Jį pastebėjau lankydamasi laisvalaikio ir pramogų komplekse. Vos jį išvydusi, susižavėjau ir norėjau sugrįžti dar kartą, šįkart – susipažinti artimiau. Džiaugiuosi, kad tarp mūsų kaipmat užgimė ryšys. Tai – labai paklusnus, kantrus, supratingas žirgas. Jis jau garbingo amžiaus, tikras džentelmenas“, – pagyrų negaili moteris.

Pasirodo, Bijūnui fotosesija su Ingrida nebuvo pirma. Su kerinčios išvaizdos žirgu neretai fotografuojasi nuotakos, tad gyvūnas jau įpratęs prie kantraus pozavimo ir fotoaparato blyksčių.

„Bijūnas – tikras profesionalas, išmanantis, kaip elgtis su moterimis ilgomis puošniomis suknelėmis. Jis jau išmokęs priimti rodomą dėmesį ir meilę, tad galėjau laisvai jį glostyti ir bučiuoti. Negana to, su savo suknelės skvernais nuo jo vaikiau muses. Iš šono atrodo, kad fotosesija vyksta be kliūčių, o už kadro viskas yra kitaip“, – juokiasi Ingrida.

Ingrida Kazlauskaitė ir žirgas Bijūnas / Jūratės Vilkelės nuotr.

Ilgą juodą suknelę nuotraukoms moteris pasirinko ne atsitiktinai. Tiesa, fotosesijos stilius – fotografės Jūratės Vilkelės idėja. Dažniausiai temines, pasakiškas fotosesijas vaikams rengianti menininkė savo braižo neatsisakė ir šį kartą, jis labai patiko ir pačiai Ingridai.

„Jūratė mane matė kaip jojikę ilga suknele. Panašią viziją turėjau ir aš: norėjau atrodyti kaip filme vaizduojama raitelė, kurios apdaro skvernus jojant plaiksto vėjas. Tikrai nenorėjau jokio ryškaus modernistinio apdaro. Be to, juodas kostiumas puikiai kontrastavo su baltais Bijūno karčiais“, – fotosesijos idėja su Žmonės.lt dalijasi I.Kazlauskaitė.

Moteris tvirtina, kad bendru jos, J.Vilkelės ir Bijūno darbu yra labai patenkinta. Ypatingą energiją skleidžiantis žirgas, išskirtinė apranga ir magiška aplinka leidžia džiaugtis puikiu rezultatu – pasakos iliustracijas primenančiomis nuotraukomis.

Ingrida Kazlauskaitė ir žirgas Bijūnas / Jūratės Vilkelės nuotr.

Planuose – gyvūnų prieglauda

Nuo mažens ugdyta meilė gyvūnams Ingridai didelės įtakos turi ir dabar. Atsakingas požiūris į juos lemia net kai kuriuos Kazlauskų šeimos pasirinkimus.

„Džiaugiuosi, kad žmonės sąmoningėja ir daug kavinių, restoranų tampa draugiški gyvūnams. Netgi ta viena diena, kai į darbą galima atsivesti augintinį, yra gerai. Manau, kad yra vietų, kur tai daryti leidžiama ir dažniau. Gi gyvūnai netrukdo – jie yra mūsų draugai, šeimos nariai.

Mūsų šeima net neina į vietas, kurios nepriima klientų su gyvūnais. To nedarome net tada, kai kartu nesivedame mūsų pudelių veislės kalytės Belos. Esame draugiški vietoms, kurios yra draugiškos gyvūnams“, – ryžtingai teigia Ingrida.

Ingrida Kazlauskaitė su augintine Bela / Asmeninio albumo nuotr.
Ingridos Kazlauskaitės augintinė Bela / Asmeninio albumo nuotr.

Kazlauskų šeimos augintinė Bela yra labai mylima ir kartu su šeimininkais keliauja beveik visur. Atlikėjai su augintine važiuoja atostogauti, pati Ingrida ją vedasi į koncertus, renginius, filmavimus ir pas draugus. Moteris įsitikinusi, kad gyvūnams ne ką mažiau nei meilės reikia gerų sąlygų ir priežiūros.

Deja, taip pasiseka ne visiems gyviems padarėliams. Likimo nuskriaustiems ir be šeimininkų likusiems augintiniams Ingrida norėtų padėti ir, kaip teigia, antroje gyvenimo pusėje įkurti gyvūnų prieglaudą.

„Žinau, kad ateityje turėsiu bent tris pudelius ir daug kitų gyvūnėlių. Suteiksiu jiems namus ir pasirūpinsiu. Šią idėją puoselėjame kartu su mama“, – Žmonės.lt pasakoja I.Kazlauskaitė.

Fotogalerija:

Ingrida Kazlauskaitė ir mylimi gyvūnai (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau