Žinomų žmonių reakcijos į netikėtai užklupusią žiemą: puošė Kalėdų eglutę ir statė sniego senius

Dovydas Laukys, Vilius Popendikis, Julijos Žižės vaikai, Eidtos Daniūtės vyras Mirko Gozzoli su sūnumi Romeo/Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-12 17:28
Gegužės 12 d. rytas nustebino daugelį šalies gyventojų: už lango žaliuojančią gamtą papuošė sniegas. Nors netikėtai pavasario pabaigoje užklupusi žiema daugeliui sukėlė nuostabą, žinomi Lietuvos žmonės į tai pažvelgė su humoru. Socialiniuose tinkluose dauguma dalijosi nulipdytų sniego senių nuotraukomis, puošė eglutę bei vaišinosi tradiciniais Kalėdų užkandžiais.

Visai neseniai iškeptas duetas – grupę „120“ atstovaujantis Dovydas Laukys ir dainininkas Vilius Popendikis gerbėjus džiugino gera nuotaika ir „Kalėdine“ dvasia. Vaikinai vaišinosi mandarinais, kūčiukais, imbieriniais sausainiais, klausėsi kalėdinių dainų ir visa tai publikavo socialiniuose tinkluose.

„Manome, kad gyvenimą reikia švęsti pasitaikius kiekvienai progai“, – portalui Žmonės.lt komentavo D. Laukys.

Tiesa, vaikinai prasitarė, kad švenčia ne tik „Kalėdas“, bet ir tai, kad jų pirma bendra daina „Dideli“ platformoje YouTube surinko 100 tūkst. peržiūrų.

Dovydas Laukys ir Vilius Popendikis/Asmeninio archyvo nuotr.
Dovydas Laukys ir Vilius Popendikis/Asmeninio archyvo nuotr.

Tokią dieną kaip ši abu susimąstė ir apie kitą visų šių gamtos išdaigų pusę. Juk sniegas gegužę – neatsakingos ir žalingos žmonijos veiklos atspindys.

„Tai ryškus ženklas, kad turime susirūpinti aplinka“, – komentavo atlikėjas Vilius Popendikis.

„Mes suprantame, kad tai yra klimato atšilimo reiškinys, todėl labai norėtųsi paraginti visus mūsų planetą lygiai taip pat, kaip ir gerbiame save“, – pridūrė Dovydas.

Dovydas Laukys ir Vilius Popendikis/Asmeninio archyvo nuotr.
Dovydas Laukys ir Vilius Popendikis/Asmeninio archyvo nuotr.

Komunikacijos specialistė Julija Žižė savo socialinio tinklo Instagram paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje moters dukros nulipdžiusios sniego senį dailina jį dažais.

Julija neslepė džiugesio, kad žiemos metu neiškritęs sniegas pasirodė bent jau pavasarį.

„Dukros taip laukė, taip laukė ir sulaukė! Nesvarbu, kad gegužės 12 dieną“, – rašė Julija.

Į Lietuvą iš Italijos kovo viduryje su šeima karantinuotis pabėgusi šokėja Edita Daniūtė-Gozzoli taip pat dalijosi nuotrauka su ką tik nulipdytu sniego seniu.

Šalia kepure ir šaliku papuošto sniego senio kartu pozavo ir šokėjos vyras Mirko Gozzoli su sūnumi Romeo.

„Merry Christmas“, – paskelbusi nuotrauką rašė Edita ir juokaudama sveikino socialinio tinklo Facebook draugus su Kalėdomis.

Naujausi straipsniai