Žinomų moterų receptai – kaip įžiebti meilę sau ir keisti gyvenimą

Ineta Stasiulytė, Gabija Jaraminaitė, Eglė Straleckaitė / R.Živelienės ir L.Petronienės nuotr.,
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Grožis – karalius, valdantis labai trumpai“, – yra pasakęs vienas įtakingiausių visų laikų mąstytojų Sokratas. Mintimis apie grožį, gerą savijautą ir meilę sau dalijasi žinomos moterys.

Aktorė Ineta Stasiulytė sako, kad būtina nepamiršti, jog nuo gimimo visi esame tobuli, o išlaikyti gerą savijautą, pasitenkinimą ir džiaugsmą pirmiausia gali padėti teigiamos mintys bei kuo natūralesnės šiuolaikinės priemonės. Ji pataria priimti save ir nebarti savęs už trūkumus.

„Kartais mes nuvertiname tai, ką turime itin brangaus. Gauname tobulą kūną ir... neretai pradedame jį niekinti, žeminti, užgauti. Jei nemylėsime savęs, vaizdas veidrodyje niekada netaps mielu“, – įsitikinusi aktorė I.Stasiulytė.

Ineta Stasiulytė / R.Živelienės ir L.Petronienės nuotr.

Ypatinga grožio paslaptimi aktorė Gabija Jaraminaitė vadina miegą. 8–9 valandos yra tas laikas, kai ji tikrai pailsi ir atgauna jėgas. Geras valiklis, prausiklis, drėkinantis veido ir paakių kremai – taip pat jos artimi draugai. Jau kurį laiką G.Jaraminaitė atlieka ir veido jogos pratimus, užsuka ir į grožio salonus pasilepinti kaukėmis ar masažu.

„Labai tikiu pozityviomis mintimis, – sakė aktorė. – Valgyti tai, ką priima ir toleruoja organizmas, įsiklausyti į jį. Man tinka daug daržovių ir vaisių. Grynas oras kasdien. Savęs priėmimas. Svajonių, tikslų siekimas. Harmoningi santykiai su artimaisiais. Čia – mano rekomenduojamas grožio receptas“.

Gabija Jaraminaitė / R.Živelienės ir L.Petronienės nuotr.

Mylėti save sporto trenerę Indrę Burlinskaitę įkvėpė mama. „Ji savo dėmesiu bei rūpesčiu, kad nuo mažens būčiau pasitempusi, padėjo man perprasti tai, kas sukuria vidinio pasitikėjimo bei savivertės jausmą, – sakė pašnekovė, – Juk kūnas yra vieninteliai mūsų tikrieji namai. Reikia juos mylėti, gerbti ir pasirūpinti“.

Indrė Burlinskaitė / R.Živelienės ir L.Petronienės nuotr.

Kad moterims dažnai sunku džiaugtis savimi, įsitikinusi šokėja ir trenerė Eglė Straleckaitė. 

„Dažna persistengia su nuolatiniu savęs tobulinimu drastiškomis priemonėmis. O juk pakaktų tiesiog pasirūpinti savimi ir pasirinkti tokias procedūras, kurios padeda kuo ilgiau išlaikyti natūralias mūsų duotybes“, – įsitikinusi Eglė. Ji drauge su kitomis žinomomis moterimis prisijungė prie „Sokrato“ klinikos inicijuotos socialinės iniciatyvos.

Nuo mažens beveik kiekvieną savaitgalį varžybose dalyvavusi E.Straleckaitė sakė, jog turbūt todėl jai kasdien norėdavosi pailsėti nuo pudrų, skaistalų ir šešėlių.

„Jaunystė – kiekvienos merginos vizitinė kortelė“, – su šypsena neabejojo šokėja, pridurdama, jog būtent todėl kiekvienam gyvenimo etapui yra skirtos tam tikros priemonės ir patartina jomis naudotis tik tuomet, kai to tikrai reikia.

Eglė Straleckaitė / R.Živelienės ir L.Petronienės nuotr.

„Svarbiausia mylėti save, nes tik tuomet tave gali mylėti kiti! O tam, kad save mylėtum, kartais reikia labai nedaug! Vienai tai – šviežiai pamerktų narcizų puokštė, kitai – išnykusi erzinanti raukšlė kaktoje! Aš už tai, kad visos moterys būtų laimingos ir pasitikinčios savimi!“, – įsitikinusi TV gelbėtoja Gerda Žemaitė.

Ji tikina, kad jai svarbiausia yra vidinė savijauta.

„Mankšta namuose tris kartus per savaitę, kokybiška, subalansuota mityba ir poilsis! Man labai svarbu režimas! Tai suteikia daug energijos ir savijauta būna puiki! Svarbiausia harmonija tarp vidaus ir išorės“, – sakė pašnekovė.

Gerda Žemaitė / R.Živelienės ir L.Petronienės nuotr.
Skaitykite daugiau