Žinomos vilnietės nepraleido aromatų ir desertų šventės

Justė Zinkevičiūtė ir Akvilina Ubartaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Neseniai sostinės senamiestyje duris atvėrusioje kavinėje „Strange Love“ trečiadienio vakarą žinomos moterys domėjosi kvapniomis kosmetikos naujienomis.

Į renginį atvyko Jolanta Talaikytė, Justė Zinkevičiūtė, Akvilina Ubartaitė, Lina Anušauskienė, Jolanta Svirnelytė, Tamara Binevič, Laima Lavaste, Alvyda Jasilionytė ir kt. 

Žinomos moterys vakaro metu ne tik galėjo susipažinti su artėjančioms gražiausioms žiemos šventėms skirta „L‘Occitane“ produktų kolekcija, vaišinosi desertais, bet ir klausėsi džiazo muzikos, kurią atliko Justė Kazakevičiūtė (vokalas) ir Richardas Banys. 

Lina Anušauskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Šventinę kosmetikos produktų kolekciją sukūrė vienas garsiausių prabangių gardumynų šefų Pierre Hermé, neretai vadinamu „desertų Picasso“. „Kai aš kūriau šiuos aromatus, jie ne tik turėjo kvapą. Jie įgavo ir savitą skonį“, – sako P.Hermé.

Renginio viešnios turėjo galimybę paskanauti  „Strange Love“ įkūrėjų, organoleptikų (gastronomijos žinovų, ragautojų) Petro Jarašūno, Roko Jarašūno ir Mindaugo Ryškaus sukurtų desertų, kurių idėjas inspiravo naujųjų kosmetikos produktų kvapniosios natos.

Lina Anušauskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Damos vaišinosi rausvųjų pipirų biskvitu su cinamono kremu ir džiovintais vaisiais, rabarbarų ledais su šalavijų kremu ir greipfrutų žievelėmis, vaniliniu „Crème brûlée“ su jazminų žiedais.

Šventiniame „L‘occitane“ vakare – būrys svečių (41 nuotr.)
+35
Skaitykite daugiau