Žinomos moterys susijungė dėl bendro, žavaus tikslo – nauja fotosesija pavyko

Elvyra Monginieninė, Gintarė Songailė, Edita Lavrinovič / Nerijaus ir Gintarės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-09 10:02
Trijuose geriausiuose Lietuvos krepšinio klubuose žaidžiančius mylimuosius atstovaujančios gražuolės, nuo pašalinių akių kruopščiai saugoma Kauno oro uosto teritorija, lėktuvas, su kurio į užsienyje vykstančias dvikovas skraido „Žalgirio“ komanda – tokios išskirtinės detalės buvo svarbiausiomis naujausios garsaus italų prekės ženklo „Aeronautica militare“ drabužių kolekcijos fotosesijoje.

Kauno „Žalgirio“ trenerio Dariaus Songailos žmona Gintarė, Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjo Mindaugo Lukauskio žmona Jurga, Panevėžio „Lietkabelio“ nario Darjušo Lavrinovičiaus žmona Edita, papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė – būtent šios keturios žavingos damos šįkart tapo fotografų Nerijaus ir Gintarės foto objektyvų taikiniais.

Pagrindinį „įrankį“, reikalingą pabrėžti „Aeronautica militare“ aprangos išskirtinumą, fotosesijos autoriams paskolino kompanija „Avia solutions group“.

„Tai buvo neįprasčiausia erdvė, kurioje man yra tekę fotografuotis“, – neslepė nemenkos modelio darbo patirties turinti G. Songailė.

Gintarės ir Nerijaus nuotr.
Gintarės ir Nerijaus nuotr.

Jai pritarė ir E. Lavrinovič, pridurdama, jog daug keliajant su šeima lėktuve yra tekę išsitraukti fotoaparatą, bet tos akimirkos buvo įamžintos neprofesionaliai.

„O pilotų kabina... Ten tiek daug mygtukų! Taip baugu buvo ką nors paspausti, nes atrodė, jog jei kažką ne taip padarysi, dar ims lėktuvas ir pradės riedėti“, – su šypsena akimirkas dangų dažnai skrodžiančioje transporto priemonėje prisiminė pašnekovė.

Kad šįkart fotosesijai reikėtų pasirinkti oro uostą ir lėktuvą, nė akimirkos neabejota, nes tai glaudžiai susiję su išskirtinio patogumo drabužiais, kuriuos ketvertui teko demonstruoti. Visi dekoratyvūs elementai, antraštės ir ženklai, kurie charakterizuoja „Aeronautica Militare“ kolekcijas, yra originalūs: tie, kuriuos nešioja „Air Force“ pilotai kiekvieną dieną. Dėl šios priežasties „Aeronautica Militare“ prekės ženklas, gavęs išskirtinį Italijos oro pajėgų leidimą, garantuoja absoliutų savo kūrybos išimtinumą bei autentiškumą.

„Esu dalyvavusi fotosesijoje studijoje. Koks skirtumas tarp šių patirčių? Lėktuve šalčiau, bet būtent jame išgautas rezultatas labiau patiko“, – kalbėjo J. Lukauskienė.

Gintarės ir Nerijaus nuotr.
Gintarės ir Nerijaus nuotr.

Žinomas moteris fotosesijai paruošė makiažo meistrė Sandra Žukauskienė ir grožio salonas „Mooza“. Joms parūpinti drabužių komplektai iš svarbiausios „Aeronautica Militare“ kolekcijos, kurioje dominuoja karinio stiliaus spalvų tonai – žali, rusvi, juodi, pilki, melsvi. Jie yra ne tik aktualūs bei madingi, bet taip pat ir puikiai dera tarpusavyje – trijų ar net daugiau spalvų „kokteilis“ užtikrina skoningai suderintą ir išskirtinį įvaizdį.

„Žinoma, yra vietų ir aplinkybių, kuriomis nesifotografuočiau – nenorėčiau pozuoti žiemą, atviroje erdvėje ir vilkėdama tik bikini! Nors... Tokiame darbe labai svarbu komanda – jei ji darni ir linksma, galima daugelį kliūčių įveikti“, – sakė G. Songailė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai